Kairas ir Aleksandrija 3 dienos autobusu

Suaugusieji
205.00
Malonus
190.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: 2:30 val.
 • Grąžinti: 23:30 val.
Atostogų Dahabe metu mėgaukitės nuostabia 3 dienų kelione autobusu į Kairą ir Aleksandriją ir aplankykite Cheopso piramides, Chefreną, Sfinksą, Egipto nacionalinį muziejų, Bazar Khan El-Khalili, graikų-romėnų muziejų, Pompėjaus koloną, Romos amfiteatras ir Kom esch-Schukafa katakombos. Tada aplankykite Fort Kait Bey, kur, kaip teigiama, stovėjo garsusis Pharos švyturys ir garsioji Aleksandrijos biblioteka.

Kainos

Price per Person
 • 205.00 Price per Suaugusieji
 • 190.00 Price per Malonus

Į kainą įskaičiuota

 • Visi įėjimo mokesčiai į lankytinas vietas
 • Kelionė autobusu Šarm Dahabas-Kairas-Aleksandrija-Dahabas

Į kainą neįskaičiuota

 • Felluk važiuoti
 • Gėrimai restorane
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • Galiojantis pasas su viza
 • Pusryčių paketas
 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės

Maršrutas

Atostogų Dahabe metu mėgaukitės nuostabia 3 dienų ekskursija į Kairą ir Aleksandriją autobusu ir aplankykite Cheopso piramides, Chefreną, Sfinksą, Egipto nacionalinį muziejų, Bazar Khan El-Khalili, graikų-romėnų muziejų, Pompėjaus koloną, romėnų amfiteatrą ir Kom Esh-Shukafa katakombas, tada aplankykite Fort Kait Bey, kur, kaip teigiama, stovėjo garsusis Pharos švyturys ir garsioji Aleksandrijos biblioteka.

Apibūdinimas:

Ši ekskursija suteikia galimybę pasigrožėti svarbiausiomis Kairo ir Aleksandrijos įžymybėmis; didžiausi Egipto miestai. 575 km ilgio kelionė autobusu nuves jus nuostabiu maršrutu palei Raudonosios jūros pakrantę ir per įspūdingą Sinajaus dykumą iki Kairo. Tai trunka apie 7 valandas. Kaire programą pradedate apsilankymu vieninteliuose išlikusiuose senovės pasaulio stebukluose; Gizos piramidės ir Sfinksas. Po pietų aplankysite Egipto nacionalinį muziejų – vieną įdomiausių lankytinų vietų Kaire. Tada važiuokite į užsakytą viešbutį. Po trumpos pertraukos būsite paimtas vakarienės. Po vakarienės vyksta unikali ekskursija po miestą tiek senamiestyje, tiek šiuolaikinėje Kairo dalyje. Taip pat aplankysite Khan-el-Khalili turgų. 2 dieną ryte važiuokite į Aleksandriją – antrą pagal dydį Egipto miestą, įkurtą 331 m. pr. Aleksandro Makedoniečio. Po pietų aplankykite graikų-romėnų muziejų, Pompėjaus koloną, romėnų amfiteatrą ir Kom Esh-Shukafa katakombas. Po vakarienės turėsite galimybę pasivaikščioti garsiąja krantine. 3 dieną aplankysite Fort Kait Bey, kur, kaip teigiama, stovėjo garsusis Pharos švyturys. Tada aplankykite garsiąją Aleksandrijos biblioteką. Po pietų grįžkite į Dahabą.

1-2 asm.: 300 € asmeniui (individualiai su limuzinu ar mikroautobusu) iki 3 žmonių: 250 € asmeniui (individualiai su mikroautobusu) iki 5 žmonių: 200 € asmeniui (individualiai su mikroautobusu) nuo 6 žmonių: 300 € vienam asmeniui (individualiai su dideliu autobusu)

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau