Ekskursija į Kairą lėktuvu iš Hurgados / nuo 20 eurų

Suaugusieji
140.00
kinder
125.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: Maždaug: 4:30 val.
 • Grąžinti: Apie 21 val.
Kairas 1 diena lėktuvu. Ekskursija iš Hurgados į Kairą skrydžiu, aplankyti Kairo lankytinos vietos: Gizos piramidės ir Sfinksas, karaliaus Tut Anch Amon paroda, Egipto nacionalinis muziejus ir galbūt pasiplaukiojimas feluka Nilo upe.

Kainos

Price per Person
 • 140.00 Price per Suaugusieji
 • 125.00 Price per kinder

Į kainą įskaičiuota

 • Flug Hurgada-Kairas-Hurgada
 • Gizos piramidžių ir Sfinkso lankymas
 • Egipto muziejaus lankymas
 • Lietuviškai kalbantis gidas
 • Pietauju
 • Visi įėjimo mokesčiai į lankytinas vietas

Į kainą neįskaičiuota

 • Įėjimas į Cheopso arba Cheferno piramidės laidojimo kamerą
 • Gėrimai restorane
 • Visos papildomos išlaidos, kurios nėra nurodytos programoje
 • 15 eurų už persėdimus Hurgadoje ir Kaire

Pasiimti kartu

 • Pasas arba asmens tapatybės kortelė su viza
 • Pusryčių paketas
 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės

Maršrutas

Ekskursijos po Hurgados piramides – Ekskursija Hurgados Kairo skrydis

-

Ekskursija iš Hurgados į Kairą ir piramides lėktuvu kainuoja

(Kaina) nuo 155 EUR asmeniui Kas įskaičiuota ?

-

Skrydis iš Hurgada – Kairas – Hurgada

Pervežimas autobusu su oro kondicionieriumi Kaire

Egipto nacionalinio muziejaus lankymas

Lietuviškai kalbantis gidas

Aplankykite Gizos piramides ir Sfinksą

Pietūs gerame restorane (švediškas stalas, tinka ir vegetarams)

Visas įėjimo mokestis jis į lankytinas vietas

……………………………………….

Khan El Khalili turgus (galima aplankyti individualiai, priklausomai nuo svečio pageidavimų ar susitarimo kelionių grupės viduje)

Ekskursija po miestą Kairo senamiestyje

Ekskursijos po miestą Kairo senamiestyje metu (mes atsižvelgiame į svečių pageidavimus, ekskursiją po miestą galima aptarti individualiai su gidu atvykus į Kairą), pavyzdžiui, taip pat galite pamatyti Saladino citadelę ir Alabastro mečetę iš išorės ir Amro Ebeno mečetė aplankė El ASS.

Kelionė laivu Nilo upe (plaukimas feluka) (už mokestį), priklausomai nuo susitarimo su gidu

Apibūdinimas :

Pateikiame ekskursijos iš Hurgados į Kairą į piramides lėktuvu pavyzdį (trumpą aprašymą). Atkreipkite dėmesį, kad kelionės tikslus Kaire ir lankytinų vietų tvarką vietinis gidas aptars individualiai.

Ankstų rytą iš viešbučio būsite nuvežti į Hurgados oro uostą, iš kurio skrisite 45 minutes (įskaitant aptarnavimą lėktuve ir gėrimų paslaugą) į Kairą.

Prie išėjimo iš atvykimo salės Kaire mūsų vokiškai kalbantis gidas jus pasitiks su užrašu „Užsisakyti turą Egipte“ , o lauke lauks autobusas su oro kondicionieriumi. Jis aptars jūsų pageidavimus su jumis autobuse, tada nustatys ir paaiškins kasdienę rutiną . Dabar jis yra Egipto muziejuje . Įsikūręs Al Tahrir aikštėje Kairo centre, jis buvo pastatytas neoklasikinio stiliaus 1900 m. pagal prancūzų architekto Marcelio Dourgnono planus. Atidarymas įvyko 1902 m. Jame yra didžiausia pasaulyje senovės Egipto meno kolekcija, tokia kaip karaliaus Tutanchamono auksinis karstas su visomis įmantriomis ir aukštos kokybės kapo reikmenimis. Mūsų kelionių vadovas per geras dvi valandas su humoru paaiškins jums svarbiausius eksponatus ir atsakys į jūsų klausimus. Po to protui reikia šiek tiek pailsėti. Pavyzdžiui, kelionėje felucca (kelionė laivu Nilo upe) galite atsipalaiduoti ir atrasti Kairą ant vandens. Po skanių pietų ( geras restoranas ) vykstame tiesiai į Gizeh piramidžių aplankymą , jos priklauso žinomiausioms žmonijos pastatams. Jie yra vienas iš seniausių pasaulio stebuklų. Iš viso šioje vietovėje galima rasti tris piramides – Chefreno, Cheopso ir Menkaure piramides . Galite apžiūrėti apylinkes pėsčiomis, arkliais ar kupranugariais. Mūsų kelionių vadovas suteiks jums patarimų ir rekomendacijų. Toliau eikite į Didįjį Gizos sfinksą , bene garsiausią ir didžiausią sfinksą. Sfinksą sudaro žmogaus galva ant liūto kūno, o žmogaus galva yra per maža, palyginti su liūto kūnu. Sfinksas buvo iškaltas iš kalkakmenio piliakalnio, kuris tarnavo kaip Cheopso piramidės karjeras, liekanų. Dėl to jis yra įduboje, kuri laikui bėgant vėl ir vėl buvo užpildyta dreifuojančiu smėliu. Mėgaukitės viešnage vis dar nepaliestame senovės pasaulio stebukle... Kaip galimą viešnagės Kaire pabaigą, atsipalaidavę pasivaikščiokite garsiąja Khan EL Khalili turgaus gatve. Po įdomios ir turiningos dienos Kaire mūsų gidas nuves jus į oro uostą. Skrydis atgal yra toks pat linksmas, o atvykę į Hurgadą būsite nuvežti į viešbutį.

Svarbu! Rekomenduojame tvirtus, patogius batus ir apsaugą nuo saulės.

Ekskursija į Kairą iš Hurgados

Ekskursija iš Hurgados į Kairą skrydžiu, lankytinos Kairo lankytinos vietos: Gizos piramidės ir Sfinksas, karaliaus Tut Anch Amon paroda, Egipto nacionalinis muziejus ir galbūt pasivažinėjimas feluka Nilo upe, už tam tikrą mokestį.

Ekskursijos iš Hurgados į Kairą vyksta įvairiomis transporto priemonėmis. Pirmiausia yra šešių valandų kelionė autobusu ( Hurghada Cairo Bus Excursion ) per nuostabią Egipto kaimą.

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, atsiųskite užklausą ir pateiksime pasiūlymą su tikslia kaina.

(Lėktuvų bilietų kainos svyruoja kasdien, rekomenduojame užsisakyti už fiksuotą kainą)

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau