Ekskursija paplaukioti su delfinais Šarm el Šeiche

15 Minutės
50.00
30 Minutės
65.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kiekvieną dieną, išskyrus sekmadienį
 • Paimti: Nuo 8 iki 10 val. arba nuo 10 iki 12 val. arba nuo 14 iki 16 val. arba nuo 13 iki 15 val. arba nuo 16 iki 18 val.
 • Grąžinti:
Ekskursija paplaukioti su delfinais Šarm el Šeiche, Atostogų paplūdimyje metu Šarm el Šeiche patirsite nepamirštamą ekskursiją į delfinariumą, kur galėsite paplaukioti ir pažaisti su delfinais baseine. Delfinų plaukimas Šarm el Šeichas, smagu be.

Kainos

Price per Person
 • 50.00 Price per 15 Minutės
 • 65.00 Price per 30 Minutės

Į kainą įskaičiuota

 • Pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi
 • Angliškai kalbantis vadovas
 • įėjimo mokestis

Į kainą neįskaičiuota

 • Bet kokie papildymai
 • kurie programoje nepaminėti

Pasiimti kartu

 • Fotoaparatas
 • Kremas nuo saulės
 • maudymosi kostiumėliai
 • akiniai nuo saulės
 • Galvos apdangalai

Maršrutas

DELFINAI ŠARMAS EL ŠEICHAS . Atostogų paplūdimyje metu Šarm el Šeiche patirsite nepamirštamą kelionę į delfinariumą, kur galėsite plaukti ir žaisti su delfinais baseine.

apibūdinimas

Plaukimas su delfinais Šarm el Šeiche . Būsite paimti iš viešbučio Šarm el Šeiche ir maždaug 25 minutes nuvažiuosite iki delfinariumo. Jūs turite galimybę plaukti su delfinais ryte, vidurdienį ir popiet. Tada pusvalandį būsite vandenyje su protingais gyvūnais, žaisite su jais, liesite juos ir stebėsite juos. Tada būsite sugrąžinti į viešbutį.

Plaukimas su delfinais atviroje jūroje Huargadoje arba Šarm el Šeiche.
Visi Šarm el Šeiche ar Hurgadoje atostogaujantys turistai svajoja maudytis su delfinais Raudonojoje jūroje, nes tai labai gražus jausmas žmogui.
Hurgadoje yra vieta, vadinama Delfinų namais, tai yra 1 valandos kelio valtimi nuo Hurgados uosto, kur 90% laiko galite plaukti ir žaisti su delfinais. Dauguma lietuvių šią vietą laiko nardymo ir snorkeliavimo rojumi. Ten nardydami galite pamatyti daugybę spalvingų žuvų ir koralų. Kelionės metu bus patiekiami pietūs.
Jei ketinate nardyti su vamzdeliu į Giftun salą, plaukdami atgal valtimi galėsite pamatyti delfinus ir su jais paplaukioti.
Šarm Šeiche galima maudytis tik su delfinais delfinariume, tai baseinas, kuriame galima plaukti su 4 delfinais, po pietų vyksta šou, kuris trunka 45 minutes. Delfinariumas arba delfina yra už 20 km nuo oro uosto.

Jei ketinate nardyti į Tirano salą arba Ras Mohammed nacionalinį parką, yra 20% tikimybė pamatyti delfinus ir net paplaukioti su jais.

Delfinai yra labai stiprūs ir labai draugiški gyvūnai. Jų oda yra gražiai lygi ir švelni, o veide visada šypsosi.

Ekskursija paplaukioti su delfinais Šarm al Šeiche

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Šarm el Šeiche ---- Grįžimo vieta jūsų viešbutis Šarm el Šeiche

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau