Ekskursinis laivas stikliniu dugnu Šarm el Šeiche, stiklinis laivas spalvingos žuvys

Suaugusieji
12.00
vaikai
8.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: 8 arba 10 arba 14 ar 13 val.
 • Grąžinti: 11:00 arba 12:00 arba 16:00 arba 15:00
Ekskursinis laivas stikliniu dugnu Šarm el Šeiche, stiklinis laivas spalvingos žuvys. Ar norėtumėte tyrinėti Raudonąją jūrą nesušlapindami kojų?! Ekskursijos su stikliniu dugnu metu pro permatomą dugną nesušlapdami pamatysite nuostabius koralus ir spalvingas žuvis. Ir, žinoma, taip pat galite užlipti ant saulės denio ir mėgautis Egipto saule.

Kainos

Price per Person
 • 12.00 Price per Suaugusieji
 • 8.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi
 • įėjimo mokestis

Į kainą neįskaičiuota

 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės
 • Galvos apdangalai

Maršrutas

Ekskursinis stiklinio dugno laivas Šarm el Šeiche , stiklinis laivas spalvingos žuvys .

Ar norėtumėte tyrinėti Raudonąją jūrą sausomis kojomis?! Ekskursijos laivu stikliniu dugnu metu pro permatomą dugną pamatysite nuostabius koralus ir spalvingas žuvis, o kojos nesušlapsite. Ir, žinoma, taip pat galite užlipti ant saulės denio ir mėgautis Egipto saule

Apibūdinimas:

Ekskursinė valtis stikliniu dugnu Šarm el Šeichas. Būsite paimti tiesiai iš viešbučio ir per 20 minučių nuvažiuosite iki prieplaukos. Rami kelionė stikliniu dugnu laivu trunka 60 minučių per gražiausius rifus, kur iš arti galėsite stebėti spalvingas žuvis ir koralus, o vėliau mūsų turistiniu automobiliu nuplukdys į viešbutį.

Nenorintiems nardyti, nardyti ar maudytis, bet vis tiek norintiems atrasti povandeninį Raudonosios jūros pasaulį, siūlome paplaukioti stikliniu dugnu arba povandeniniu laivu iš Šarm el Šeicho. Nuostabi ekskursija stikliniu dugnu laivu Naama įlankoje, suteikianti galimybę pamatyti Šarm el Šeicho pakrantės grožį. Be to, per stiklinį valties dugną pamatykite spalvingas žuvis ir nuostabius Šarm el Šeicho Raudonosios jūros koralinius rifus.
Šios ekskursijos trukmė – 2 val.
Stiklinio dugno valtis turi tris denius: viršutiniame denyje yra graži terasa, iš kurios atsiveria geriausias vaizdas į Naama įlanką. Taip pat valtyje įrengti tualetai. Galite stebėti ir grožėtis povandeniniu pasauliu vidiniame denyje, kuriame yra stiklinės grindys.

Stiklinė valtis spalvinga žuvis

 Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, atsiųskite užklausą ir pateiksime Jums pasiūlymą su tikslia kaina.

mieli svečiai
Nerekomenduojama pirkti DVD ar nuotraukų keturračių safaryje ar kelionėse laivu, nes jų kokybė dažniausiai yra prasta, todėl jos nesiūlome. Tai tik įspėjimas, kad būtų išvengta skundo.

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Šarm el Šeiche ---- Grįžimo vieta jūsų viešbutis Šarm el Šeiche

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau