Ekskursija iš Hurgados į Luksorą ir Kairą naktiniu traukiniu

Suaugusieji
300.00
Malonus
200.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
  • Paslauga išsinešti
  • Prieinamumas : Kasdien
  • Paimti:
  • Grąžinti:
Ekskursija iš Hurgados į Luksorą ir Kairą naktiniu traukiniu. Patirkite piramides ir lankytinas vietas Kaire ir Luksore iš Hurgados.

Kainos

Price per Person
  • 300.00 Price per Suaugusieji
  • 200.00 Price per Malonus

Maršrutas

1 diena) Ekskursija į Kairą

Mūsų gidas paims jus iš viešbučio Hurgadoje ir nuveš į Hurgados oro uostą automobiliu su oro kondicionieriumi. Skrendate į Kairą, kur jus pasitinka kitas gidas ir kartu su jumis pradeda kelionę po Gizos piramides. Taip pat aplankysite Cheopso, Chefreno ir Mikerino piramides. Žiūrėjimo taške galite padaryti nuostabias visų piramidžių nuotraukas. Tada turėsite galimybę apžiūrėti Sfinkso piramidę prieš pasiekdami šventyklą slėnyje. Toliau – Egipto muziejus su Tutanchamono lobiais. Įėjimas į zoną, kur galima rasti mumijų, kainuoja papildomai. Egipto muziejuje jau 5000 metų saugomi seniausi ir vertingiausi senovės egiptiečių radiniai. Mėgaukitės pietumis vietiniame restorane prieš savarankiškai pasivaikščiodami po garsųjį Kairo turgų Khan El Khalili.
Tada vėl būsite nugabenti mikroautobusu su oro kondicionieriumi į Gizos traukinių stotį, kad įsėstumėte į naktinį traukinį į Luksorą. Mėgaukitės vakariene traukinyje ir nakvokite vienoje iš patogių lovų.

2 diena) Ekskursija Luksore

Mūsų gidas pasitiks jus Luksoro traukinių stotyje. Ekskursija iš Hurgados į Luksorą prasideda ekskursija į Karnako šventyklą, kuri yra vienas didžiausių ir įspūdingiausių statinių graikų-romėnų senovės istorijoje. Tai daro įspūdį daugybe stulpelių. Mėgaukitės pietumis vietiniame restorane, apsipirkkite, o tada motorine valtimi perplaukite Nilą. Po to galėsite pasigrožėti Königstal, įskaitant tris laidojimo kameras. Kitas sustojimas yra Hatshepsut šventykloje. Dėl savo nepaprasto dizaino tai viena būdingiausių Egipto šventyklų. Jį pastatė architektas Senimutas karalienei Hačepsutei. Anksčiau jis buvo žinomas kaip „Šiaurinis vienuolynas“, kad būtų pripažintas jų dievo Amono Ra šventove, tačiau dabar žinomas kaip El-Deir El-Bahary šventykla. Prieš grįždami į viešbutį Hurgadoje mikroautobusu su oro kondicionieriumi, galite aplankyti Memnono kolosus.

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau