DUNE BUGGY SAFARI IŠ ŠARMO EL ŠEIKO

Vežimėlis 2 žmonėms
35.00
Vežimėlis 4 žmonėms
50.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti:
 • Grąžinti:
Sand Dune Buggy Safari Šarm dykumoje – Naršykite Šarm el Šeicho dykumas su mūsų nuostabiais smėlio kopų vežimėliais! Greičiau ir saugiau nei keturratis, čia taip pat yra vietos 2 žmonėms vienas šalia kito!

Kainos

Price per Person
 • 35.00 Price per Vežimėlis 2 žmonėms
 • 50.00 Price per Vežimėlis 4 žmonėms

Į kainą įskaičiuota

 • Pervežimas limuzinu arba autobusu su oro kondicionieriumi
 • (Buggy)
 • Beduinų arbata.

Į kainą neįskaičiuota

 • Patarimai

Pasiimti kartu

 • skara
 • Sportiniai batai
 • Akiniai nuo saulės ir kepurė

Maršrutas

Mūsų kelionė prasideda nuo jūsų paėmimo iš viešbučio ir parvežimo į keturračių centrą, kur po trumpo pokalbio apie saugumą su grupe ir draugais nuvažiuosite savo safario vežimėlį į dykumą aplink Šarm el Šeichą.
Kas yra kopų bagis?
Mūsų dune bagiai turi visiškai automatinę pavarų dėžę, saugos diržus ir gilias sėdynes. Nesvarbu, ar planuojate sklandų ir neskubų važiavimą per dykumą, kad pasigrožėtumėte jos grožiu, ar jūsų vairavimo stilius, sakykime, yra šiek tiek žavingesnis, tai yra puikus būdas kopti į dykumą ir jos daugybę smėlio kopų. kalnai.
Važiuosime į Sinajaus širdį, kur yra desertas su visu savo grožiu ir nuostabia gamta. Ten turėsite galimybę susipažinti su beduinų gyvenimu ir jų tradicijomis bei praleisti šiek tiek laiko su jais gerdami beduinų arbatą ir mėgaudamiesi nepamirštamu deserto vaizdu, saulėtekiu ar saulėlydžiu iš kalnų viršūnių.
Galiausiai, prieš grįšime į viešbutį, trumpam pailsėsime jus atgal į centrą. Tai labai rekomenduojama poroms ir vaikams dėl saugos narvelio ir vairuotojo sėdynės išdėstymo šalia keleivio.
Smėlio kopų vežimėlių safari kainos
Ekskursijos kaina už transporto priemonę! Šios ekskursijos apmokestinamos už transporto priemonę, o ne už asmenį, todėl galite turėti ką nors šalia jūsų nemokamai! - Kol jie neprieštaraus, kad vairuoji!

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau