Ekskursija iš Somos įlankos / Safagos į Gizos, Sakaros ir Memfio piramides lėktuvu

Suaugusieji
145.00
vaikai
130.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: 3:00 val.
 • Grąžinti: 21:00 val.
Ekskursija iš Somos įlankos / Safagos į Gizos, Sakaros ir Memfio piramides lėktuvu. Tie, kurie jau matė Egipto muziejų, šioje ekskursijoje gali atrasti šiek tiek kitokią Kairo ir Gizos dalį: laiptuotą piramidę, Memfį ir Sakarą bei Gizos piramides.

Kainos

Price per Person
 • 145.00 Price per Suaugusieji
 • 130.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Flug Hurgada – Kairo – Hurgada
 • Flug Hurgada – Kairo – Hurgada
 • Pietauju
 • Įėjimo mokesčiai į visas aprašyme nurodytas atrakcijas
 • Patyręs ir kompetentingas vokiškai kalbantis gidas

Į kainą neįskaičiuota

 • Gėrimai restorane
 • Visos paslaugos, kurios nėra nurodytos aprašyme.
 • Pervežimo priemoka už pervežimus Hurgadoje ir Kaire: 15 eurų asmeniui
 • Įėjimas į laidojimo kamerą

Pasiimti kartu

 • akiniai nuo saulės
 • Namelis
 • Pusryčių paketas (galima nemokamai užsisakyti išvakarėse viešbutyje)

Maršrutas

Ekskursija iš Somos įlankos/Safagos į Gizos piramides ir į Sakarą bei Memfį lėktuvu
pabrėžia
⦁ Skriskite iš Soma įlankos / Safagos į Kairą į ekskursiją
⦁ Aplankykite garsiąsias Kairo lankytinas vietas per dienos ekskursiją
⦁ Aplankykite garsiąsias Gizos piramides, vieną iš septynių senovės pasaulio stebuklų
⦁ Pasigrožėkite Didžiuoju Sfinksu ir tyrinėkite Slėnio šventyklą
⦁ Sužinokite apie šalies istoriją Egipto muziejuje
⦁ Leiskite save sužavėti Sfinkso unikalumu
⦁ Mėgaukitės pietumis Kaire
⦁ Aplankykite Cheopso piramidę, kuri laikoma seniausia ir yra vienintelis išlikęs šedevras iš 7 pasaulio stebuklų.
⦁ Apsilankykite Sakaros ir Memfio laiptinėse piramidėse
Keliaukite iš viešbučio į Hurgados oro uostą automobiliu su oro kondicionieriumi ir užsiregistruokite skrydžiui į Kairą. Atvykus į Egipto sostinę jūsų gidu lauks egiptologas. Mėgaukitės pietumis gerame restorane. Iš ten važiuokite automobiliu su oro kondicionieriumi į Memfį, kuris yra maždaug 11 mylių į pietus nuo Kairo. Jis laikomas vienu iš svarbiausių Žemutinio Egipto kapų, jame yra alebastro sfinksas ir didžiulė Ramzio II statula. Didžiausias ir įspūdingiausias yra faraono Džoserio kapas iš 3-osios Senosios karalystės dinastijos (apie 2650 m. pr. Kr.) su garsioji laiptinė piramidė. Ši piramidė laikoma klasikinių piramidžių pirmtake. Vis dar matomi penki piramidės laipteliai leidžia susidaryti įspūdį apie statybininkų naudojamą techniką. Džoserio laidojimo kamera yra žemiau tikrosios piramidės. Be laiptinės piramidės, aplankysite Teti piramidę, Mererukos ir Kagemmi kapus bei Imhotepo muziejų. Pakeliui į Gizą papietausite vietiniame restorane. Jūsų ekskursijos pabaiga – didžiosios Gizės piramidės: Cheopso, Chefreno ir Mykerino piramidės. Jūsų ekskursija baigiasi Sfinkso ir Slėnio šventyklos apsilankymu. Mūsų pervežimo paslauga nuves jus atgal į Kairo oro uostą, iš kurio skrisite atgal į Hurgadą.
DĖMESIO:
Esant poreikiui lankytinų vietų tvarką galima keisti vietoje.
Ekskursija iš Hurgados į Kairą lėktuvu į Sakarą, Memfį, į laiptinę piramidę ir Gizeh piramides, pagal pageidavimą gali būti pasiūlyta ir privačia forma, ty su individualia programa ir privačiu gidu. Susidomėjus prašome susisiekti su mumis. Norime pateikti jums neįpareigojantį pasiūlymą.

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, atsiųskite užklausą ir pateiksime pasiūlymą su tikslia kaina.

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau