Važiavimas keturračiu, jodinėjimas kupranugariais, šou ir beduinų vakarienė Šarm el Šeichas

DVIGUBAS
20.00
vienišiai
25.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: 15.30 val.
 • Grąžinti: 8 vakaro.
Važiavimas keturračiais, jodinėjimas kupranugariais, šou ir beduinų vakarienė Šarm el Šeiche. Mėgaukitės pasivažinėjimu keturračiais per žavingą Šarm el Šeicho dykumos kraštovaizdį ir stebėkite, kaip saulė leidžiasi virš kalnų – nuostabus vaizdas. Taip pat aplankysite beduinų kaimą. Tada jodinėkite ant kupranugario nugaros apie 40 minučių, o tada įsijauskite į gardžią kepsninę. Puikus rytietiškas šou suteikia jūsų pramogą. . .

Kainos

Price per Person
 • 20.00 Price per DVIGUBAS
 • 25.00 Price per vienišiai

Į kainą įskaičiuota

 • Pervežimai automobiliu su oro kondicionieriumi
 • Jodinėjimas kupranugariais (25 min.)
 • Lietuviškai kalbantis gidas
 • Važiavimas keturračiu 2 val
 • Beduinų vakarienė
 • Gaivieji gėrimai palapinėje

Į kainą neįskaičiuota

 • Patarimas

Pasiimti kartu

 • Galiojantis pasas
 • Fotoaparatas
 • akiniai nuo saulės
 • Tvarkingi batai
 • Galvos apdangalai
 • kremas nuo saulės

Maršrutas

Jodinėjimas keturračiais , jodinėjimas kupranugariais, šou ir beduinų vakarienė Šarm el Šeichas .

Mėgaukitės pasivažinėjimu keturračiais per užburiantį Šarm el Šeicho dykumos kraštovaizdį ir tada stebėkite, kaip saulė leidžiasi virš kalnų – tai nuostabus vaizdas. Taip pat aplankysite beduinų kaimą. Tada jodinėkite ant kupranugario nugaros apie 25 minutes, o tada įsitaisysite prie gardžios kepsninės. Puikus rytietiškas šou jus pralinksmins

Keturkampių kupranugarių Rytų šou beduinų vakarienė Šarm el Šeiche

Apibūdinimas:

Apie 15:30 mūsų gidas paims jus iš viešbučio Šarm ir 30 minučių autobusu nuvažiuos iki Quad stoties dykumos viduryje.

Jojimas keturračiais Šarm el Šeichas :

Patirkite nuotykių kupiną kelionę keturračiais apie 1,5 valandos Sinajaus dykumoje. Tam jums nereikia jokios patirties, nes keturračiai yra automatiniai, o keturračių instruktorius jums viską parodys ir paaiškins. valios.

Beduinų arbata

Tarpusavyje darote 30 minučių pertraukėlę su beduinais ir išgeriate arbatos su Habbak (Habbak: yra dykumoje auganti žolė, labai sveika ir suteikia arbatai ypatingo skonio).

jodinėjimas kupranugariais :

Truputį pavažiavę link dykumos atvykstate į žygio kupranugariais pradžios tašką. Daugumą kupranugarių vedžioja vaikai, kad užsidirbtų pinigų šeimai. Be didesnio paaiškinimo, turistai pakraunami į dromedarus ir turas, vadovaujamas žmogaus ant lyno, 1–2 km nukeliauja į uolėtą dykumą už nedidelio kalno, kur kelionė baigiasi ir visi vėl nulipa. Čia galite arbatpinigių kupranugarių vedliui, jei norite.

Vakarienė su beduinais :

Čia yra nedidelis, bet puikus švediškas stalas su salotomis, kofka ir vištiena iš grilio, taip pat paplotėliu, egiptietiškomis bulvėmis ir lipčiaus melionu desertui.
Jei dar alkanas gali eiti kelis kartus ir ko nors pasiimti.Nuo 19:00 jau labai tamsu ir visur mažos žvakutės apšviečia vietovę. Gale, kampe, beduinai atidarė nedidelį turgų ir išskleidė savo karolius bei raižinius ant antklodžių. Kas nori, gali ką nors nusipirkti, bet nėra jokio įsipareigojimo.

Ekskursijos pabaigoje važiuosite atgal į Šarm el Šeichą po nepamirštamos ekskursijos iš Šarm el Šeicho, kur galėsite pasivažinėti keturračiais, pajodinėti kupranugariais ir pavakarieniauti beduinais.

Ekskursijos įžymybės

beduinai

Beduinas kilęs iš arabiško žodžio „badija“, reiškiančio dykuma, stepė. Šis pavadinimas rodo, kad beduinai yra dykumos gyventojai. Jie save vadina „arabais“ dėl savo kilmės iš Arabijos. Tėvynė: Arabija, Sirija, Jordanija, Izraelis, Sinajus, Marokas, Sudanas Kad ir iš kur kilę beduinai, visur jų moralė, gyvenimo sąlygos ir tradicijos vienodos. Pagrindinė to priežastis – perdavimas iš lūpų į lūpas per istorijas, kurios pasakojamos vakare prie laužo. Beduinai yra puikūs pasakotojai.
Sinajuje yra beveik 20 beduinų genčių. Skiriamos dvi grupės:
Kupranugaris
Kupranugaris leido judėti dykumoje visų pirma todėl, kad jis yra optimaliai tam pritaikytas. XX amžiuje kupranugarius iš dalies pakeitė džipai ir pikapai. Tačiau tai vis dar yra ištikimiausias beduinų draugas. Tai ne tik svarbiausia judėjimo ir transporto priemonė, bet ir vilnos, odos, maisto tiekėja, tarnauja kaip mainų ir monetų objektas.
Beduino meilė savo kupranugariui jau išreiškiama pavadinime. Kupranugaris, arabiškas gamal, kilęs iš tos pačios šaknies kaip ir terminas grožis (gražus = gamil). Be to, beduinų poezija siekia kupranugarį.

Važinėjimas keturračiais – jodinėjimas kupranugariais – rytietiškas šou – beduinų vakarienė Šarm el Šeicho dykumoje.

mieli svečiai
Nerekomenduojama pirkti DVD ar nuotraukų keturračių safaryje ar kelionėse laivu, nes jų kokybė dažniausiai yra prasta, todėl jos nesiūlome. Tai tik įspėjimas, kad būtų išvengta skundo.

Dvivietis: Kaina 20 eurų asmeniui - 2 žmonės ant keturračio 40 eurų

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau