2 Ekskursija į Kairą lėktuvu iš Somos įlankos

Suaugusieji
200.00
Malonus
170.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: apytiksliai 04:00
 • Grąžinti: apytiksliai 21:30 val.
2 Ekskursija į Kairą lėktuvu iš Somos įlankos Pasinaudokite galimybe aplankyti Kairą savo viešnagės Hurgadoje metu ir patirti nepamirštamą ekskursiją lėktuvu į Kairą. Apžiūrėkite miestą su jo įžymybėmis, tokiomis kaip piramidės, Sfinksas ir Egipto muziejus, ir atsipalaiduokite Khan El Khalili turgus ir Kairo senasis turgus.

Kainos

Price per Person
 • 200.00 Price per Suaugusieji
 • 170.00 Price per Malonus

Į kainą įskaičiuota

 • Flug Hurgada – Kairo – Hurgada
 • 2 pietūs
 • Viešbutis su pusryčiais
 • Įėjimo mokesčiai į visas aprašyme nurodytas atrakcijas

Į kainą neįskaičiuota

 • Gėrimai restorane
 • Įėjimas į laidojimo kamerą
 • Pervežimo iš jūsų viešbučio priemoka: 10 eurų

Pasiimti kartu

 • akiniai nuo saulės
 • Namelis
 • Tvarkingi batai
 • Pusryčių paketas (galima nemokamai užsisakyti išvakarėse viešbutyje)

Maršrutas

2 Ekskursija į Kairą lėktuvu iš Somos įlankos

-->Patirkite nepamirštamą kelionę lėktuvu į Kairą ir tyrinėkite miestą su jo įžymybėmis

-->Ekskursija po miestą senamiestyje ir šiuolaikiniame Kairo rajone

--> Nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais.

--> Vokiškai kalbantis kelionių vadovas

-->Aplankykite vienintelę išlikusią iš septynių senovės pasaulio stebuklų: Gizos piramides

--> Pamatykite Didįjį Sfinksą ir pasijuskite nugabenti į praeitį

--> Pasigrožėkite Tutanchamono lobiais, įskaitant Tutanchamono palaidojimo turtus ir auksinę mirties kaukę Egipto muziejuje

2 Ekskursija į Kairą lėktuvu iš Somos įlankos

Lėktuvu skrisite į Kairą, kur jūsų laukia įvairi kasdienė programa. Iš viešbučio Hurgadoje būsite pervežti į oro uostą transporto priemone su oro kondicionieriumi, kad galėtumėte įsėsti į vidaus skrydį į Kairą. Atvykus į Kairą jus pasitiks egiptologas, kuris jus lydės visos kelionės metu.


diena 1
Lėktuvu skrisite į Kairą, kur jūsų laukia įvairi kasdienė programa. Iš viešbučio iš Somos įlankos į oro uostą būsite pervežti automobiliu su oro kondicionieriumi, kad galėtumėte įsėsti į vidaus skrydį į Kairą. Atvykus į Kairą jus pasitiks egiptologas, kuris jus lydės visos kelionės metu. Su savo vokiškai kalbančiu gidu galite nuvykti tiesiai į pirmąją lankytiną vietą: Egipto muziejų su begaliniais lobiais ir praėjusių laikų eksponatais. pavyzdžiui, Tutanchamono kaukė. Po apsilankymo galėsite atsipalaiduoti per tipiškus vietinius pietus. Pasirenkamas kruizas Nilu laivu leidžia pamatyti Kairą iš kitos perspektyvos. Po to eikite į Didžiąją Cheopso piramidę, Khafre ir Menkaure piramides ir pasigrožėkite praeities paminklais. Tada pervežimo paslauga nuveš jus į viešbutį Kaire.

2 diena

PROGRAMA A
Antrąją programos A dieną pagrindinis dėmesys skiriamas Senajam Kairui: Salah el Din citadelė ir Mohamedo Ali alebastro mečetė sudaro pirmąjį programos elementą. Po pietų pertraukos restorane nuvykite į koptų bažnyčią ir muziejų Senajame Kaire bei Šv. Sergijaus bažnyčią ir Ben Ezros sinagogą. Be minėtų dviejų maldos namų, koptų kvartale yra mečetė Amr Ibn el-As. Pastatyta 642 m., tai seniausia mečetė Egipte ir savo paprastos konstrukcijos pavyzdys vėlesnių epochų pastatams. Apsilankymas garsiajame Khan al Khalili turguje su vingiuotomis gatvelėmis ir nedidelėmis kavinukėmis yra paskutinė jūsų dviejų dienų kelionė iš Hurgados į Kairą lėktuvu. Nusileidus pervežimo autobusas nuveš atgal į viešbutį.

A PROGRAMA: 225 eurai

2 diena

B PROGRAMA
Antroji programos B diena nukeliaus į laiptų piramidę ir oficialius Sakaros kapus. Po to turėsite įprastus pietus. Koptų bažnyčia ir muziejus yra pirmosios lankytinos vietos po pietų. Šv. Sergijaus bažnyčia ir Ben Ezros sinagoga taip pat yra Senojo Kairo dalis. Su savo gidu ne tik aplankysite šias dvi lankytinas vietas, bet ir aplankysite Amr Ibn el-As mečetę koptų kvartale. Pastatyta 642 m., tai seniausia mečetė Egipte ir savo paprastos konstrukcijos pavyzdys vėlesnių epochų pastatams. Dviejų dienų kelionės į Kairą iš Hurgados lėktuvu pabaiga – Khan el Khalili turgus su jaukiomis kavinukėmis ir mažomis gatvelėmis. Nusileidus Hurgados oro uoste, autobusas nuveš atgal į viešbutį.

B PROGRAMA: 230 eurų

Dviejų dienų ekskursija iš Hurgados į Kairą lėktuvu prie piramidžių ir Egipto muziejaus gali būti pasiūlyta ir privačiai, ty su individualia programa ir privačiu gidu. Susidomėjus prašome susisiekti su mumis. Norime pateikti jums neįpareigojantį pasiūlymą.

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, atsiųskite užklausą ir pateiksime pasiūlymą su tikslia kaina

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau