Ekskursija pusiau povandeniniu laivu iš Somos įlankos

Suaugusieji
12.00
Malonus
6.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: Maždaug nuo 10:00 arba 13:00 val.
 • Grąžinti: Maždaug 13:00 arba 16:00 val.
Ekskursija pusiau povandeniniu laivu iš Somos įlankos: patirkite smagų ir įdomų nuotykį. Mėgaukitės atradimų kelione su pusiau povandeniniu laivu ir sausomis kojomis stebėkitės žaviu Raudonosios jūros povandeniniu kraštovaizdžiu.

Kainos

Price per Person
 • 12.00 Price per Suaugusieji
 • 6.00 Price per Malonus

Į kainą įskaičiuota

 • Keliaukite su pusiau povandeniniu laivu
 • Nardymo įranga

Į kainą neįskaičiuota

 • Pervežimo iš jūsų viešbučio priemoka: 8 eurai
 • Visos paslaugos, kurios nėra nurodytos aprašyme.

Pasiimti kartu

 • Maudymosi kostiumėliai, nes yra trumpo nardymo galimybė
 • rankšluostis
 • akiniai nuo saulės

Maršrutas

Ekskursija pusiau povandeniniu laivu iš Somos įlankos
--> Mūsų pervežimo paslauga jus parveš iš viešbučio
--> Kelionė laivu su pusiau povandeniniu laivu su vaizdu pro laivo korpusą į jūros dugną
--> Atradimų kelionė su pusiau povandeniniu laivu
--> Sausomis kojomis tyrinėkite žavingą Raudonosios jūros povandeninį kraštovaizdį
-->Grožėtis povandeniniu pasauliu 6 metrų gylyje nuo laivo
Ryte pasiimkite iš viešbučio Soma įlankoje į ekskursiją pusiau povandeniniu laivu, tada būsite pervežti į Hurgados uostą. Įlipkite į užburiantį pusiau povandeninį laivą ir pasigrožėkite povandeniniu pasauliu iš Hurgados. Pusiau povandeniniai laivai turi didelius vaizdo langus ir neneria ypač giliai. Tai suteikia geriausią vaizdą po vandeniu, ypač šalia rifų.
Po pusryčių būsite paimti iš viešbučio automobiliu su oro kondicionieriumi ir patirsite nepamirštamą ekskursiją. Pasinerkite į Raudonąją jūrą ir stebėkitės spalvingomis žuvimis, rifais ir koralais. Mėgaukitės puikia nardymo su vamzdeliu galimybe maždaug 40 minučių mėgaudamiesi nuostabia gamta.
Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, atsiųskite užklausą ir pateiksime pasiūlymą su tikslia kaina.

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau