Kairas 2 dienų skrydis su skrydžiu iš El Gouna

Suaugusieji
215.00
vaikai
170.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: 4:00 apie
 • Grąžinti: apie 21:30 val.
Kairas 2 dienų skrydis su skrydžiu iš El Goun: Dviejų dienų ekskursija iš El Gouna lėktuvu: aplankykite garsiąsias Gizos piramides (Cheops, Chephren ir Mykerinos) ir pasigrožėkite vienu iš septynių senovinių pasaulio stebuklų. Taip pat aplankysite didįjį Sfinksą ir Egipto muziejų. Dviejų dienų ekskursijoje taip pat galite skirti laiko apžiūrėti Kairą, pažvelgti į egiptiečių gyvenimą Khan el Khalili turguje ir pamatyti Mohamedo Ali alebastro mošę.

Kainos

Price per Person
 • 215.00 Price per Suaugusieji
 • 170.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Flug Hurgada – Kairo – Hurgada
 • Nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais
 • Visi pervežimai patogioje ir oro kondicionieriaus transporto priemonėje
 • Įėjimo mokesčiai į visas lankytinas vietas, nurodytas aprašyme
 • 2 pietūs gerame restorane
 • Vokiškai kalbantis gidas

Į kainą neįskaičiuota

 • Gėrimai restorane
 • Pervedimo mokestis: 10 eurų
 • Įėjimas į Didžiąją Cheopso piramidę arba Chefreno piramidę
 • Asmeninės išlaidos ir patarimai Kelionė laivu per Nilą
 • Visos paslaugos, kurios nėra nurodytos aprašyme.

Pasiimti kartu

 • akiniai nuo saulės
 • Namelis
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Pusryčių paketas (galima nemokamai užsisakyti išvakarėse viešbutyje)

Maršrutas

Kairas 2 dienos skrydžiu – ekskursija iš El Gouna
pabrėžia
--> Mėgaukitės Kairu per dvi dienas
--> Pasigrožėkite Gizos piramidėmis
--> Aplankykite Egipto muziejų ir Didįjį Sfinksą
--> Atraskite karaliaus Džoserio laiptelių piramidę
--> Leiskitės į ekskursiją po senamiestį
--> Aplankykite Mohamedo Ali mečetę, koptų bažnyčias, kabančiąją bažnyčią
--> Pasinerkite į Egipto gyvenimą Khan el Khalili BazaarÂ
--> Nakvynė 5 arba 4 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais
--> Abi dienas pietūs restorane
Apibūdinimas:
diena 1
Pervežimo autobusas su oro kondicionieriumi ryte paims jus iš viešbučio El Gounoje ir nuveš į Hurgados oro uostą, kur įsėsite į lėktuvą į Kairą. Po maždaug 45 minučių skrydžio pasieksite didmiestį atsipalaidavę ir kartu su vokiškai kalbančiu gidu galėsite nuvykti tiesiai į pirmą žvilgsnį: Egipto muziejų su daugybe senųjų laikų lobių ir eksponatų, tokių kaip Tutanchamono kaukė. Po to galėsite mėgautis pietumis vietiniame restorane. Pamatykite Kairą iš kitos perspektyvos Nilo kruizo metu. Po to eikite į Didžiąją Cheopso piramidę, Khafre ir Menkaure piramides ir pasigrožėkite praeities paminklais. Tada pervežimo paslauga nuves jus į viešbutį Kaire, kur galėsite atsipalaiduoti.
2 diena A PROGRAMA
Antroji programos A diena nukeliaus į Senąjį Kairą: Salah el Din citadelė ir Mohamedo Ali alebastro mečetė yra pirmasis programos taškas. Po pietų pertraukos restorane jūsų gidas nuves jus į koptų bažnyčią ir muziejų Senajame Kaire, taip pat Šv. Sergijaus bažnyčią ir Ben Ezros sinagogą. Be minėtų dviejų maldos namų, koptų kvartale yra mečetė Amr Ibn el-As. Pastatyta 642 m., tai seniausia mečetė Egipte ir savo paprastos konstrukcijos pavyzdys vėlesnių epochų pastatams. Apsilankymas garsiajame Khan al Khalili turgus su vingiuotomis gatvelėmis ir nedidelėmis kavinukėmis yra jūsų 2 dienų kelionės lėktuvu iš Hurgados į Kairą paskutinė dalis. Nusileidus, pervežimo autobusas nuveš atgal į viešbutį Hurgadoje.
A PROGRAMA: 215 eurų
2 diena B PROGRAMA
Antroji programos B diena nukeliaus į laiptų piramidę ir oficialius Sakaros kapus. Po to turėsite įprastus pietus. Koptų bažnyčia ir muziejus yra pirmosios lankytinos vietos po pietų. Šv. Sergijaus bažnyčia ir Ben Ezros sinagoga taip pat yra Senojo Kairo dalis. Su savo gidu ne tik aplankysite šias dvi lankytinas vietas, bet ir aplankysite Amr Ibn el-As mečetę koptų kvartale. Pastatyta 642 m., tai seniausia mečetė Egipte ir savo paprastos konstrukcijos pavyzdys vėlesnių epochų pastatams. Dviejų dienų kelionės į Kairą iš Hurgados lėktuvu pabaiga – Khan el Khalili turgus su jaukiomis kavinukėmis ir mažomis gatvelėmis. Nusileidus Hurgados oro uoste, autobusas nuveš atgal į viešbutį El Gounoje.
B PROGRAMA: 225 eurai
Skriskite į Kairą per dvi dienas. Aplankykite Gizos piramides ir Egipto muziejų. Aplankykite islamiškąjį ir koptų Kairą, Saladino citadelę ir kabančiąją Kairo citadelę. Per dvi dienas Kaire galite pamatyti visus šio istorinio miesto akcentus iš visų amžių.

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, atsiųskite užklausą ir pateiksime pasiūlymą su tikslia kaina.

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau