2 ekskursija iš El Gouna į Kairą autobusu

Suaugusieji
115.00
kind
70.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: apytiksliai 04:00
 • Grąžinti: apytiksliai 21:30 val.
2. Ekskursija iš El Gouna į Kairą autobusu: skirkite daugiau laiko ir aplankykite tokias garsias lankytinas vietas kaip Gizos piramidės, Sakaros piramidės laiptinė, Sfinksas ir Senasis Kairas, taip pat turėsite galimybę apžiūrėti kitus istorinius Kairo paminklus .

Kainos

Price per Person
 • 115.00 Price per Suaugusieji
 • 70.00 Price per kind

Į kainą įskaičiuota

 • Įėjimo mokesčiai į visas lankytinas vietas, nurodytas aprašyme
 • 2 pietūs
 • 4* viešbutis su pusryčiais
 • Vokiškai kalbantis gidas

Į kainą neįskaičiuota

 • Gėrimai restorane
 • Įėjimas į laidojimo kamerą
 • Kelionė laivu per Nilą
 • Pervežimo iš jūsų viešbučio priemoka: 10 eurų

Pasiimti kartu

 • akiniai nuo saulės
 • Namelis
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Pusryčių paketas (galima nemokamai užsisakyti išvakarėse viešbutyje)

Maršrutas

2 dienų kelionė iš El Gouna į Kairą autobusu


--> Pervežimas transporto priemonėmis su oro kondicionieriumi iš El Gouna į Kairą
--> Kelionė autobusu Raudonosios jūros pakrante į Kairą
--> Pasigrožėkite Gizos piramidėmis ir Sfinksu iš arti
--> Atraskite faraonų Egipto lobius ir tapkite senovės Egipto istorijos liudininkais
--> Nustebkite paskutiniu likusiu iš septynių senovės pasaulio stebuklų
--> Ekskursija po miestą senamiestyje ir šiuolaikiniame Kairo rajone
--> Apsilankymas Khan el Khalili turguje ir Egipto nacionaliniame muziejuje Kairo širdyje
--> Nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais
--> Vokiškai kalbantis vadovas
--> 2 pietūs

Apibūdinimas:


diena 1
Tą vakarą būsite paimtas prie įėjimo į viešbutį. Autobusu važiuojate apie 6 valandas. Maždaug 6 valandas trunkančią kelionę į Kairą pradedate autobusu, kuris veža jus Raudonosios jūros pakrante ir atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas. Atvykus į Kairą jūsų jau laukia vokiškai kalbantis gidas, kuris nuveš į pirmąją atrakciją – Egipto muziejų. Ten rasite daugybę senų laikų lobių ir eksponatų, tokių kaip Tutanchamono kaukė. Po to galėsite mėgautis pietumis vietiniame restorane. Pasivažinėjimo feluka metu (į kainą neįskaičiuota) susipažinsite su Kairu iš kitos perspektyvos – Nilą. Po to eikite į Didžiąją Cheopso piramidę, Khafre ir Menkaure piramides. Turite unikalią galimybę iš arti stebėtis šiais grandioziniais paminklais. Tada pervežimo paslauga nuves jus į viešbutį Kaire, kur galėsite atsipalaiduoti.

2 diena A PROGRAMA
Antroji programos A diena nukeliaus į Senąjį Kairą: Salah el Din citadelė ir Mohamedo Ali alebastro mečetė yra pirmasis programos taškas. Po pietų pertraukos restorane jūsų gidas nuves jus į koptų bažnyčią ir muziejų Senajame Kaire, taip pat Šv. Sergijaus bažnyčią ir Ben Ezros sinagogą. Be minėtų dviejų maldos namų, koptų kvartale yra mečetė Amr Ibn el-As. Pastatyta 642 m., tai seniausia mečetė Egipte ir savo paprastos konstrukcijos pavyzdys vėlesnių epochų pastatams. Apsilankymas garsiajame Khan al Khalili turgus su vingiuotomis gatvelėmis ir nedidelėmis kavinėmis yra jūsų 2 dienų kelionės autobusu iš Hurgados į Kairą paskutinė dalis. Autobusas nuves jus atgal į viešbutį Hurgadoje.

A PROGRAMA: 115 eurų

2 diena B PROGRAMA
Antroji programos B diena nukeliaus į laiptų piramidę ir oficialius Sakaros kapus. Po to turėsite įprastus pietus. Koptų bažnyčia ir muziejus yra pirmosios lankytinos vietos po pietų. Šv. Sergijaus bažnyčia ir Ben Ezros sinagoga taip pat yra Senojo Kairo dalis. Su savo gidu ne tik aplankysite šias dvi lankytinas vietas, bet ir aplankysite Amr Ibn el-As mečetę koptų kvartale. Pastatyta 642 m., tai seniausia mečetė Egipte ir savo paprastos konstrukcijos pavyzdys vėlesnių epochų pastatams. Dviejų dienų kelionės į Kairą iš El Gouna pabaiga – Khan el Khalili turgus su jaukiomis kavinukėmis ir mažomis gatvelėmis. Autobusas nuveš jus atgal į viešbutį El Gounoje.

B PROGRAMA: 120 eurų

Dviejų dienų kelionė iš El Gouna į Kairą autobusu iki piramidžių ir Egipto muziejaus gali būti pasiūlyta ir privačiai, ty su individualia programa ir privačiu gidu. Susidomėjus prašome susisiekti su mumis. Norime pateikti jums neįpareigojantį pasiūlymą.

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, atsiųskite užklausą ir pateiksime pasiūlymą su tikslia kaina.

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau