2 Ekskursija iš Makadi įlankos / Sahl Hasheesh į Kairą autobusu

Suaugusieji
100.00
vaikai
65.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: apytiksliai 13:00 val.
 • Grąžinti: apytiksliai 24:00
2 Ekskursija iš Makadi įlankos / Sahl Hasheesh į Kairą autobusu: patirkite 2 dienas Kaire su visomis įžymybėmis. Tapkite šio didžiulio katilo pulsuojančio gyvenimo dalimi.

Kainos

Price per Person
 • 100.00 Price per Suaugusieji
 • 65.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Pervežimai automobiliuose su oro kondicionieriais
 • 2 pietūs
 • Įėjimo mokesčiai į visas aprašyme nurodytas atrakcijas
 • Vokiškai kalbantis kelionių vadovas
 • 4* viešbutis su pusryčiais

Į kainą neįskaičiuota

 • Gėrimai restorane
 • Įėjimas į laidojimo kamerą
 • Pervežimo iš jūsų viešbučio priemoka: 10 eurų
 • Kelionė laivu per Nilą

Pasiimti kartu

 • akiniai nuo saulės
 • Namelis
 • Pusryčių paketas (galima nemokamai užsisakyti išvakarėse viešbutyje)
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą

Maršrutas

pabrėžia
2 Ekskursija iš Makadi įlankos arba Sahl Hasheesh į Kairą autobusu
--> Pervežimai kondicionuotomis transporto priemonėmis iš jūsų viešbučio Makadi įlankoje / Sahl Hasheesh į Kairą / Gizą
--> Mėgaukitės važiavimu Raudonosios jūros pakrante iki Kairo
--> Lietuviškai kalbantis egiptologas lydi Jūsų vizitus ir viską paaiškina
--> Apsilankymas su įėjimo mokesčiais pagal aprašymą
--> Atpalaiduojanti ekskursija po senamiestį ir šiuolaikinį Kairo rajoną
--> Nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais
--> 2 x pietūs skaniame restorane (išskyrus gėrimus)


Atkreipkite dėmesį, kad kelionės tikslus Kaire ir lankytinų vietų tvarką vietinis gidas aptars individualiai.


diena 1
Apžiūrėkite „Tūkstančio minaretų miestą“ vienos dienos ekskursijoje į Kairą, įskaitant pervežimus iš Hurgados į abi puses. Kelionės metu atsipalaiduokite transporto priemonėje su oro kondicionieriumi, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į Sueco įlanką. 1:30 val. iš viešbučio Hurgadoje jus paims atstovas, kuris vyks autobusu į Kairą. Pirmoji jūsų 2 dienų kelionės į Kairą ekskursija prasideda visame pasaulyje žinomame Egipto muziejuje. Jo unikali kolekcija, kurią sudaro daugiau nei 120 000 eksponatų iš skirtingų dinastijų. Pagrindinė muziejaus atrakcija – iki smulkmenų atkartotas faraono Tutanchamono kapas su visomis kapo reikmenimis, auksiniu sarkofagu ir unikalia auksine mirties kauke. Faraonų salė – dar vienas nepamirštamas akcentas (į kainą neįskaičiuotas). Kelionės laivu metu (į kainą neįskaičiuota) susipažinsite su Kairu iš kitos perspektyvos – Nilo. Mėgaukitės pietumis vietiniame restorane, kol autobusas su oro kondicionieriumi nuves jus į paskutinį likusį pasaulio stebuklą: Gizos piramides su Sfinksu ir Slėnio šventyklą. Turite unikalią galimybę pasigrožėti šiuo grandioziniu paminklu iš arti. Tada pervežimo paslauga nuveš jus į viešbutį Kaire.


2 diena

PROGRAMA A
Antroji programos A diena nukeliaus į Senąjį Kairą: Salah el Din citadelė ir Mohamedo Ali alebastro mečetė yra pirmasis programos taškas. Po pietų pertraukos vietiniame restorane eikite į koptų bažnyčią ir muziejų Senajame Kaire bei Šv. Sergijaus bažnyčią ir Ben Ezros sinagogą. Be minėtų dviejų maldos namų, Amr Ibn el-As yra koptų kvartale. Pastatyta 642 m., tai seniausia mečetė Egipte ir savo paprastos konstrukcijos pavyzdys vėlesnių epochų pastatams. Apsilankymas garsiajame Khan al Khalili turgus su vingiuotomis gatvelėmis ir nedidelėmis kavinukėmis užbaigs jūsų dviejų dienų kelionę iš Hurgados į Kairą autobusu. Autobusas nuves jus atgal į viešbutį Makadi įlankoje arba Sahl Hasheesh.
A PROGRAMA: 110 eurų


2 diena

B PROGRAMA
Antroji programos B diena nukeliaus į laiptų piramidę ir oficialius Sakaros kapus. Po to turėsite įprastus pietus. Koptų bažnyčia ir muziejus yra pirmosios lankytinos vietos po pietų. Šv. Sergijaus bažnyčia ir Ben Ezros sinagoga taip pat yra Senojo Kairo dalis ir yra ekskursijų programos dalis. Be minėtų dviejų maldos namų, Amr Ibn el-As yra koptų kvartale. Pastatyta 642 m., tai seniausia mečetė Egipte ir savo paprastos konstrukcijos pavyzdys vėlesnių epochų pastatams. Khan el Khalili turgus ir daugybė jo kavinių bei mažų gatvelių yra jūsų dviejų dienų kelionės į Kairą iš Hurgados pabaiga. Autobusas nuves jus atgal į viešbutį Makadi įlankoje arba Sahl Hasheesh.
B PROGRAMA: 115 eurų


Dviejų dienų kelionė iš Hurgados į Kairą autobusu iki piramidžių ir Egipto muziejaus gali būti pasiūlyta ir privačiai, ty su individualia programa ir privačiu gidu. Susidomėjus prašome susisiekti su mumis. Norime pateikti jums neįpareigojantį pasiūlymą.

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, prašome atsiųsti užklausą ir pateiksime pasiūlymą su tikslia kaina.

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau