2 Ekskursija iš Makadi įlankos / Sahl Hasheesh į Kairą lėktuvu

Suaugusieji
200.00
vaikai
170.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: apytiksliai 16:00 val.
 • Grąžinti: apytiksliai 21:30 val.
2 Ekskursija iš Makadi įlankos / Sahl Hasheesh į Kairą lėktuvu: tyrinėkite Kairą su mumis ir skirkite laiko Egipto muziejui, Senajam Kairui, Amr ibn al-As mečetei, Kabanti bažnyčią, Alabastro mečetę ir Khan-El Khalili turgų. . Aplankykite piramides, Sfinksą ir Sakarą.

Kainos

Price per Person
 • 200.00 Price per Suaugusieji
 • 170.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Lėktuvų bilietai Hurgada – Kairas – Hurgada
 • 2 pietūs
 • Viešbutis su pusryčiais
 • Įėjimo mokesčiai į visas aprašyme nurodytas atrakcijas
 • Vokiečių kelionių vadovas

Į kainą neįskaičiuota

 • Pervežimo iš jūsų viešbučio priemoka: 10 eurų
 • Įėjimas į laidojimo kamerą
 • Gėrimai restorane
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • akiniai nuo saulės
 • Namelis
 • Pusryčių paketas (galima nemokamai užsisakyti išvakarėse viešbutyje)
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą

Maršrutas

pabrėžia
--> 2 dienų ekskursija iš Makadi įlankos ir Sahl Hasheesh į Kairą su skrydžiu
--> Pervežimas transporto priemonėmis su oro kondicionieriumi
--> Naršykite Kairą dvi dienas su nakvynėmis ir skrydžiais iš Makadi Bay / Sahl Hasheesh.
--> Aplankykite Egipto muziejų, Alabastro mečetę ir Khan El Khalili turgų.
--> Aplankykite piramides, Sfinksą
--> Stebėkite Sakaros piramidę
--> Nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais
--> Vokiškai kalbantis kelionių vadovas
--> 2 pietūs gerame restorane


diena 1
Anksti ryte pasiimkite iš viešbučio Hurgadoje furgonu su oro kondicionieriumi ir pervežkite į Hurgados oro uostą skrydžiui į Kairą. Atvykę susitiksite su savo egiptologu ir pradėsite kelionę į garsiąją Gizos plynaukštę, po 45 minučių skrydžio atsipalaidavę pasieksite didmiestį ir kartu su vokiškai kalbančiu gidu galėsite išvykti tiesiai į pirmąją vietą. žvilgsnis: jūsų pirmoji stotelė yra Egipto muziejus. Ekskursijos metu jūsų gidas mielai atsakys į visus jums rūpimus klausimus apie eksponatus. Po to galėsite mėgautis pietumis vietiniame restorane. Tada važiuokite tiesiai į garsiąsias piramides ir sfinksą. Skirkite tris valandas, kad pasigrožėtumėte šiomis įspūdingomis konstrukcijomis. Tada pervežimo paslauga nuveš jus į viešbutį Kaire.


2 diena A PROGRAMA
Antroji programos A diena nukeliaus į Senąjį Kairą: Salah el Din citadelė ir Mohamedo Ali alebastro mečetė yra pirmasis programos taškas. Po pietų pertraukos restorane jūsų gidas nuves jus į koptų bažnyčią ir muziejų Senajame Kaire, taip pat Šv. Sergijaus bažnyčią ir Ben Ezros sinagogą. Be minėtų dviejų maldos namų, koptų kvartale yra mečetė Amr Ibn el-As. Pastatyta 642 m., tai seniausia mečetė Egipte ir savo paprastos konstrukcijos pavyzdys vėlesnių epochų pastatams. Apsilankymas garsiajame Khan al Khalili turgus su vingiuotomis gatvelėmis ir nedidelėmis kavinukėmis yra jūsų 2 dienų kelionės lėktuvu iš Hurgados į Kairą paskutinė dalis. Nusileidus pervežimo autobusas nuveš atgal į viešbutį Makadi įlankoje arba Sahl Hasheesh.
PROGRAMA A: 200 eurų

2 diena B PROGRAMA
Antroji programos B diena nukeliaus į laiptų piramidę ir oficialius Sakaros kapus. Po to turėsite įprastus pietus. Koptų bažnyčia ir muziejus yra pirmosios lankytinos vietos po pietų. Šv. Sergijaus bažnyčia ir Ben Ezros sinagoga taip pat yra Senojo Kairo dalis. Su savo gidu ne tik aplankysite šias dvi lankytinas vietas, bet ir aplankysite Amr Ibn el-As mečetę koptų kvartale. Pastatyta 642 m., tai seniausia mečetė Egipte ir savo paprastos konstrukcijos pavyzdys vėlesnių epochų pastatams. Dviejų dienų kelionės į Kairą iš Hurgados lėktuvu pabaiga – Khan el Khalili turgus su jaukiomis kavinukėmis ir mažomis gatvelėmis. Nusileidus Makadi įlankoje arba Sahl Hasheesh oro uoste, pervežimo autobusas nuveš jus atgal į viešbutį.
B PROGRAMA: 210 eurų


2 dienų ekskursija iš Makadi įlankos arba Sahl Hasheesh į Kairą ir Gizos piramides lėktuvu gali būti pasiūlyta ir privačiai pagal pageidavimą, ty su individualia programa ir privačiu gidu. Susidomėjus prašome susisiekti su mumis. Norime pateikti jums neįpareigojantį pasiūlymą.

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, atsiųskite užklausą ir pateiksime pasiūlymą su tikslia kaina.

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau