Ekskursija iš Šarm el Šeicho į Mozės kalną ir Kotrynos vienuolyną

Suaugusieji
28.00
vaikai
15.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Sekmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais
 • Paimti: 20.30 val.
 • Grąžinti: 14:30 14 val.
Atraskite krikščioniškų Sinajaus lankytinų vietų grožį ir mėgaukitės nuostabiu naktiniu žygiu į Mozės kalną iš Šarm el Šeicho, taip pat aplankykite Kathrinen vienuolyną su mozaikomis, visame pasaulyje garsia ikonų kolekcija, meno lobiais ir degančiu krūmu.

Kainos

Price per Person
 • 28.00 Price per Suaugusieji
 • 15.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Pervežimai automobiliu su oro kondicionieriumi
 • Įėjimo mokesčiai
 • Pusryčiai vietiniame restorane
 • Apsilankymas Kathrinen vienuolyne
 • Lietuviškai kalbantis gidas
 • Kelionės draugas beduinas ant pakilimo
 • Pusryčiai ir gėrimai (arbata-kava)

Į kainą neįskaičiuota

 • Gėrimai restorane
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • asmens tapatybės kortelę arba pasą
 • Pusryčių paketas
 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės
 • Tvarkingi batai

Maršrutas

Ekskursija iš Šarm el Šeicho į Mozės kalną ir Kotrynos vienuolyną.

Atraskite krikščioniškų įžymybių grožį Sinajaus mieste ir mėgaukitės nuostabiu naktiniu pasivaikščiojimu ant Mozės kalno iš Šarm el Šeicho, aplankykite Šv. Kotrynos vienuolyną su mozaikomis, visame pasaulyje žinomą ikonų kolekciją, meno lobius ir degančio krūmo kalną.

Apibūdinimas:

Užsisakykite kelionių į Egiptą gidas jus paims iš viešbučio Šarm el Šeiche apie 20 val., kad nuvyktumėte į Mozės kalną ir Kotrynos vienuolyną, ir maždaug 3 valandas autobusu su oro kondicionieriumi nuvažiuosite iki Sinajaus kalno ir Kotrynos vienuolyno. Netoli Mosesberg Katharinenkoster esančiame viešbutyje turėsime pertrauką, kurioje galėsite atsigerti arbatos ar kavos. Be to, yra galimybė nueiti į tualetą. tada būsite paimti iš viešbučio, kad pakiltumėte į Mozės kalną, kuriame iš viso yra 3700 laiptelių. Pakilimas trunka apie 3,5 val. taip pat galite įkopti į kalną dviem trečdaliais ant kupranugario nugaros (už tam tikrą mokestį). Nueikite likusį kelią – apie 700 laiptelių – iki kalno viršūnės, kur pamatysite geriausią saulėtekio vaizdą žemėje. Nusileidę nuo Mozės kalno ir papusryčiavę aplankykite kalnų slėniuose įsikūrusį Šv. Kotrynos vienuolyną, kuris, kaip manoma, yra seniausias veikiantis krikščionių vienuolynas ir mažiausia vyskupija pasaulyje. Be to, šiam vienuolynui kartu su Vatikanu priklauso vertingiausias pasaulyje krikščionių religinių rankraščių archyvas. Jūsų pastangos bus apdovanotos grandioziniu saulėtekiu virš Sinajaus kalnų. Po lengvesnio nusileidimo aplankykite Kotrynos vienuolyną su mozaikomis, visame pasaulyje garsia ikonų kolekcija ir meno lobiais. Tada grįžkite į Šarm el Šeichą ir pervežkite į užsakytą viešbutį Šarm el Šeiche.

Ekskursijos iš Šarm el Šeicho į Kotrynos vienuolyną, Mozės kalną

Kotrynos vienuolynas

Šventosios Kotrynos graikų ortodoksų vienuolynas Sinajaus mieste, Egipte, buvo įkurtas 548–565 m. Jis yra Sinajaus kalno (Mozės kalno) papėdėje. Sakoma, kad čia yra degantis krūmas, kuriame Dievas apsireiškė Mozei; pagal legendą kaulai Šv. Kotryna Aleksandrietė, nors istorinių įrodymų apie jų egzistavimą nėra. Vienuolynas, iš pradžių skirtas Theotokos, ty Marijai, Jėzaus motinai, buvo pastatytas vakaruose nuo XIV amžiaus, o rytuose - nuo XIX a. Kankinys, vardu Kotryna.

Kompleksas su ūkiniais pastatais ir sodais yra vidutiniškai 1585 metrų aukštyje virš jūros lygio Pietų Sinajaus širdyje netoli Milgos kaimo žemiau 2285 m aukščio Sinajaus kalno ir aukščiau esančio Jebel Katrina ir užima 100 hektarų plotą. Tikrasis vienuolynas, pastatytas kaip tvirtovė, yra 76 x 85 metrų ploto.

Siekiant, kad vienuolynas veiktų, atsižvelgiant į didelį lankytojų skaičių (apie 50 000 per metus), šiuo metu vienuolyno darbo laikas ir prieinamos zonos buvo labai apribotos. Lankytojams yra tik kavinė su keliais stalais ir suolais priešais duris. Vienuolynas nuo 2002 metų įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Sinajaus kalnas

Sinajaus kalnas Įprastas kelias baigiasi Šv. Kotrynos vienuolyne Sinajaus kalno papėdėje, maždaug 1585 metrų aukštyje. Iš čia 700 metrų aukštyje ir apie 2500 m ilgio kopimą galima tęsti tik pėsčiomis arba kupranugariais. Paskutinėje, daug statesnėje atkarpoje, maždaug 300 m žemiau viršūnės, apie 300 m žemiau Elija-Mulde, kur, kaip teigiama, kartais pasitraukdavo Biblijos pranašas, o paskui jį kalbino Dievas, uoloje buvo iškalti 750 laiptelių. būti įveiktam. Viso pakilimo metu tenka įveikti beveik 4000 laiptelių. Vaizdas nuo Sinajaus kalno viršūnės

Viršūnėje yra XII amžiaus mečetė ir koplyčia, skirta Mozei ir Šventajai Trejybei, pastatyta 1934 m. ant imperatoriaus Justiniano I 548–565 m. pastatytos bazilikos griuvėsių. Žiemą šiame aukštyje taip pat gali iškristi sniegas, o tai gali būti pavojinga, jei nesate pakankamai aprūpintas įkopti į kalną.

Piligrimai ir turistai mėgsta kopti į kalną nakties pabaigoje tamsoje (kartais būnant didelėms minioms), kad galėtų patirti saulėtekį viršūnėje. religinę reikšmę

Mėgaukitės nuotykių kupina kelione į Mozės kalną ir Kotrynos vienuolyną su Book Tour Egiptu

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Šarm el Šeiche ---- Grįžimo vieta jūsų viešbutis Šarm el Šeiche

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau