Ekskursija iš Hurgados į Luksorą lėktuvu / Hurgados Karalių slėnio skrydis

Suaugusieji
150.00
kinder
140.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas :
 • Paimti:
 • Grąžinti:
Hurgada Luksoro karalių slėnis skrydis, ekskursija iš Hurgados į Luksorą lėktuvu, pamatyti Luksoro įžymybes ekskursijoje į Luksorą Egiptą iš Hurgados.

Kainos

Price per Person
 • 150.00 Price per Suaugusieji
 • 140.00 Price per kinder

Į kainą įskaičiuota

 • Įėjimas į lankytinas vietas
 • Lietuviškai kalbantis gidas.
 • Pervežimai aukštos kokybės transporto priemonėmis su oro kondicionieriumi
 • Vidaus skrydžiai Hurgada – Luksoras – Hurgada
 • Pietūs vietiniame restorane

Maršrutas

Luksoro miestas (buvęs Tėbai) yra pietrytiniame Nilo krante ir yra vienas didžiausių Egipto miestų.

Ekskursija iš Hurgados į Luksorą ir Karalių slėnį lėktuvu

galite pasigrožėti visais šio „Rūmų miesto“ akcentais.

.Pasiimsime jus tiesiai iš viešbučio Hurgadoje anksti ryte ir nuvešime į oro uostą skrydžiui į Luksorą . Atvykus jus pasitiks angliškai kalbantis gidas, kuris bus su jumis visą dieną. Mūsų kelionių vadovai turi ilgametę patirtį, suteikia daug informacijos apie lankytinas vietas ir užtikrina, kad galėsite mėgautis kelione. Norėdami patekti į Luksoro šventyklas ir kultūrines vietas.

Luksore pirmiausia aplankysite vakarinį Luksoro Nilo krantą ir Karalių slėnį, kuriame yra daugelio Egipto faraonų kapai. Pasigrožėkite to meto valdovų kapais, kuriuos puošia egiptiečių mitologijos siužetai ir sužinokite įdomių faktų apie tuo metu praktikuotus ritualus, kurie turėjo paruošti mirusiuosius pomirtiniam gyvenimui. Be to, jūs taip pat turite galimybę aplankyti įspūdingą Hačepsutos lavoninę šventyklą ir Memnono kolosus. Po gerų pietų aplankome Karnako šventyklą. Jis buvo pastatytas Naujosios Karalystės laikais. Tai vienas geriausiai išlikusių šio laikotarpio šventyklų kompleksų. Čia galite susipažinti su įspūdinga Egipto istorija. Šią įspūdingą skrydį iš Hurgados į Luksorą baigiame apsilankydami Luksoro turguje, o tada skrendame atgal į Hurgadą.

Ekskursija Hurgados Luksoro autobusas

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau