Ekskursija į delfinų šou Hurgadoje

Suaugusieji
18.00
kinder
9.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: 14 val
 • Grąžinti: 17 val
Ekskursija į delfinų šou Hurgadoje. Atostogų paplūdimyje metu Hurgadoje patirsite nepamirštamą ekskursiją į delfinariumą, kur galėsite mėgautis delfinų pasirodymu. Taip pat yra galimybė paplaukioti su delfinais.

Kainos

Price per Person
 • 18.00 Price per Suaugusieji
 • 9.00 Price per kinder

Į kainą įskaičiuota

 • Pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi
 • įėjimo mokestis

Į kainą neįskaičiuota

 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • Fotoaparatas
 • akiniai nuo saulės
 • Galvos apdangalai

Maršrutas

Ekskursija į delfinų šou Hurgadoje .

Atostogų paplūdimyje metu Hurgadoje patirsite nepamirštamą kelionę į delfinariumą, kur galėsite mėgautis delfinų pasirodymu. Taip pat yra galimybė paplaukioti su delfinais.

apibūdinimas

Pamatykite nuostabų delfinų pasirodymą, kuriame galite apmąstyti šių unikalių gyvūnų intelektą. Taip pat yra galimybė paplaukioti su delfinais. Mūsų turistinė transporto priemonė jus pasiims iš viešbučio po pietų ir 20 minučių nuvažiuos iki Hurgados delfinų šou. Atsisėskite ir mėgaukitės linksmu 45 minučių trukmės delfinų šou. Galite fotografuotis iš savo vietos, o po pasirodymo turite galimybę stebėti delfinus. Tada būsite nuvežti atgal į viešbutį.

Ekskursija į delfinų šou Hurgadoje

Delfinariumas arba delfina yra už 20 km nuo oro uosto. Delfinai yra labai stiprūs ir labai draugiški gyvūnai. Jų oda yra gražiai lygi ir švelni, o veide visada šypsosi.

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Hurgadoje – grįžimo taškas jūsų viešbutis Hurgadoje

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau