Pervežimas iš Hurgados oro uosto į Makadi Bay Hotels

Suaugusieji
3.00
kind
2.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
  • Paslauga išsinešti
  • Prieinamumas :
  • Paimti:
  • Grąžinti:
Pervežimas iš Hurgados oro uosto į Makadi Bay Hotels, taip pat iš viešbučio į Hurgados oro uostą. Taksi, mikroautobusai ir autobusai siūlomi pervežimams į ir iš Makadi įlankos.

Kainos

Price per Person
  • 3.00 Price per Suaugusieji
  • 2.00 Price per kind

Į kainą įskaičiuota

  • Pervežimas automobiliu su oro kondicionieriumi

Maršrutas

Į Hurgadą atvykite atsipalaidavę ir pasinaudokite pervežimu iš oro uosto į Makadi Bay Hotels . Įsėskite į automobilį su oro kondicionieriumi ir pasiekite kelionės tikslą patogiai ir greitai. Išsaugokite save nuo vargo ieškant taksi. Galite mėgautis atpalaiduojančiu ir patogiu pervežimu iš Hurgados oro uosto į Makadi įlanką. Užsisakykite privatų sedaną ar furgoną ir greitai atvykite į Makadi įlanką.

Jūsų vairuotojas pasitiks jus oro uoste su užrašu su jūsų vardu ir nuveš į viešbutį. Įsėskite į automobilį su oro kondicionieriumi ir pradėkite savo viešnagę ar atostogas Makadi įlankoje patogiai ir be rūpesčių. Greitį nustatykite patys.

Pervežimas iš Hurgados į Makadi Bay ir Sahl Hasheesh

galia transporto priemonė kaina
nuo 1 iki 4 žmonių taksi 10 eurų - kaina už automobilį
nuo 5 iki 8 žmonių mikroautobusas Automobilio kaina 15eur
nuo 9 iki 15 žmonių padėkliukai Automobilio kaina 20 eur
Nuo 15 iki 30 žmonių autobusas Automobilio kaina 55 eurai

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau