Pervežimas iš Hurgados į El Gouna oro uostą

Suaugusieji
3.00
Malonus
2.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
  • Paslauga išsinešti
  • Prieinamumas :
  • Paimti:
  • Grąžinti:
Pervežimas iš Hurgados į El Gouna oro uostą. Mielai suorganizuosime jūsų pervežimą iš oro uosto į jėgos aitvarų stotį arba El Gouna viešbučius. Būsite paimti Hurgados oro uoste ir patogiu limuzinu ar furgonu nugabenti į nakvynę El Gounoje. .

Kainos

Price per Person
  • 3.00 Price per Suaugusieji
  • 2.00 Price per Malonus

Į kainą įskaičiuota

  • greitai ir tiesiai į paskirties vietą
  • idealiai tinka šeimoms su vaikais. Labai prieinamos kainos

Maršrutas

Pervežimas iš Hurgados oro uosto, taksi, limuzinas į El Gouna viešbučius. Ieškote pigių pervežimų iš El gouna oro uosto, pervežimų, privačių taksi, limuzinų į miesto centrą ar tiesiai į viešbutį? Book Tour Egiptas siūlo puikias kainas Pervežimai į Hurgados oro uostą ir El gouna pervežimai, privatus taksi, limuzinų paslaugos, kelionė į Egiptą paslauga yra greita, paprasta, patikima ir už mažą kainą. Atvykus jus pasitiks mūsų vairuotojas/atstovas su užrašu su jūsų vardu ir padės pasiimti bagažą bei palydės iki laukiančios transporto priemonės, kuri greičiausiu ir paprasčiausiu būdu nuvežtų jus į kelionės tikslą, pavadintą Pasakykite mums savo skrydžio numerį, atvykimo laiką ir tai, ką asmeniškai turite savo atostogų norams, mes pasirūpinsime pervežimu iš ir į Hurgados oro uostą, net jei nesate su mumis rezervavę viešbučių ar kelionių. Mūsų tikslas yra suteikti gerą aptarnavimą ir pirmuosius įspūdžius apie El gouną , kad jūsų atostogos būtų tobulos, o atvykę į El gouną galėtumėte tiesiog mėgautis savo laiku.

Vairavimo laikas nuo Hurgados iki El Gouna yra apie 30 minučių. Pervežimas į oro uostą. Džiaugiamės galėdami suorganizuoti jūsų pervežimą iš oro uosto į aitvarų stotį.

Â

galia

ÂÂ transporto priemonė kaina
nuo 1 iki 4 žmonių taksi 10 eurų - kaina už automobilį
nuo 5 iki 8 žmonių mikroautobusas 15 eurų - kaina už automobilį
nuo 9 iki 15 žmonių padėkliukai Automobilio kaina 20 eur
Nuo 15 iki 30 žmonių autobusas 55 eurai - automobilio kaina

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau