Ekskursija į Petrą Jordaną laivu iš Šarm el Šeicho

Suaugusieji
205.00
vaikai
190.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Šeštadieniais-trečiadieniais
 • Paimti: 1:30 apie
 • Grąžinti: apie 23:30 val
Ekskursija iš Šarm el Šeicho į Petrą laivu, Petra Jordan. Atostogų metu Šarm el Šeiche galėsite mėgautis nuostabia ekskursija į Petrą laivu ir aplankyti Akabą bei uolų miestą Petrą – vieną iš septynių pasaulio stebuklų. Arabai nabatėjai daugiau nei prieš 2000 metų smiltainyje išraižė nuostabius pastatus, kuriuos galite atrasti milžiniškoje teritorijoje.

Kainos

Price per Person
 • 205.00 Price per Suaugusieji
 • 190.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Paėmimas ir grąžinimas
 • Pietūs ekskursijos metu
 • Bilietai Šarm – Akaba – Šarm
 • Pervežimai autobusais su oro kondicionieriais
 • Viza iš Jordanijos
 • Jodinėjimas žirgais kanjone (neprivaloma)
 • Įėjimo mokesčiai
 • Lietuviškai kalbantis kelionių vadovas

Į kainą neįskaičiuota

 • Gėrimai restorane
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • asmens tapatybės kortelę arba pasą
 • Pusryčių paketas
 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės
 • Tvarkingi batai

Maršrutas

Ekskursija Šarm el Šeicho į Petrą laivu l Petra Jordan

Ekskursija į Petrą. Atostogų metu Šarm el Šeiche mėgaukitės nuostabia ekskursija į Petrą laivu ir aplankykite Akabą bei uolų miestą Petrą – vieną iš septynių pasaulio stebuklų. Daugiau nei prieš 2000 metų arabai nabatėjai smiltainyje išraižė nuostabius pastatus, kuriuos galite atrasti milžiniškoje teritorijoje

apibūdinimas

Ekskursija į Petrą Jordaną laivu iš Šarm el Šeicho.

Anksti ryte mūsų kelionės vadovas paveš jus iš viešbučio Šarm el Šeiche ir surengs labai įdomią ekskursiją į Petrą. Tada autobusu su oro kondicionieriumi keliaujate į Tabos uostą, kur 7 valandą ryto įlipate į keltą į Akabą/Jordaniją (kelionės trukmė 40 min.). Ten jūsų lauks vokiškai kalbantis gidas. Tada važiuokite apie 2 valandas į uolų miestą Petrą, vieną iš septynių pasaulio stebuklų. Daugiau nei prieš 2000 metų arabai nabatėjai smiltainyje išraižė nuostabius pastatus, kuriuos galite atrasti milžiniškoje teritorijoje. Galite eiti arkliu ar pėsčiomis per uolėtą tarpeklį Sik iki bene gražiausio paminklo - Iždo . Iš čia keliaujame į Fasado gatvę , Romos teatrą, Karališkuosius kapus ir Qasr al-Bin t. Po pietų Petroje būsite nuvežti atgal į Akabą , kur turėsite 1 valandą laisvo laiko apsipirkti. Dienos pabaigai. Pervežimas į Akabos uostą keltu į Tabą. Atvykę į Tabos uostą automobiliu su oro kondicionieriumi būsite nugabenti atgal į viešbutį.

EkskursijosŠarm el Šeicho į Petrą

" Iždas "

Siq santakoje slėnio baseine stovi bene garsiausias Petros pastatas – beveik 40 m aukščio ir 25 m pločio Khazne al-Firaun, pastatytas helenistiniu stiliumi. „Faraono iždas“, kaip jį vadino beduinai, iš tikrųjų buvo vienas iš daugelio uolų kapų. Jis galėjo būti sukurtas nabatėjų karaliui Aretui IV, valdžiusiam I amžiuje prieš Kristų. karaliavo. Tačiau kiti tyrinėtojai Chaznę datuoja tik II mūsų eros amžiuje, imperatoriaus Adriano laikais. Virš šešių korinto kolonų portiko iškilęs nedidelis tholos, apvali šventykla, apsupta dviejų pusgalių. Tarp kolonų yra atvėsusios reljefo figūrų liekanos. Apvalios šventyklos viršuje esančioje urnoje matomos kulkų skylės. Jie grįžta prie šūvių, kuriuos paleido beduinai, kurie kartą bandė išlaužti tariamą lobių konteinerį. Tačiau, kaip ir visas pastatas bei kiti karališkieji Petro kapai , urna daugiausia sudaryta iš kietos uolienos.

Romos teatras

Pakeliui iš Khazne al-Firaun į Petros centrą yra kairėje pusėje esantis Romos teatras, kuris taip pat buvo iškaltas tiesiai iš uolos. Priklausomai nuo šaltinio, 45 sėdynių eilėse buvo nuo 5 000 iki 10 000 žiūrovų. Kad lyjant lietui arenoje nesikauptų vanduo, nabatėjai įrengė sudėtingą drenažo sistemą. Tipiškai romėniškas teatro stilius matomas, pavyzdžiui, aukštesnėje scenoje. Scenos nugarėlė buvo dviejų aukštų ir papuošta freskomis, statulomis ir marmuriniais frizais. Iš išorės teatrą uždarė 25 m aukščio siena. Kai jis buvo pastatytas 1 amžiuje, buvo atidengtos kai kurios laidojimo kameros, kurios anksčiau buvo suvarytos į galinį uolų masyvą. Senovėje paprasti miesto gyventojai buvo laidojami tokiuose šachtiniuose kapuose. Teatrą tikriausiai sunaikino žemės drebėjimas 363 m. 1961 metais jį iš naujo atrado ir iškasė amerikiečių archeologai.

Karaliaus sienos kapai

Į šiaurę nuo teatro dešinėje pusėje iškyla vadinamasis „Königswand“. Įpusėjus čia išrikiuota 13 monumentalių laidotuvių šventyklų, kurios dėl savo dydžio ir puošybos interpretuojamos kaip karališkieji kapai. Tai yra didžiausias Petros kompleksas „Rūmų kapas“, „Korinto kapas“, „Kareivių kapas“ ir „Urnos kapas“ iš II ar III mūsų eros amžiaus. Jo roko salėje yra trys laidojimo nišos. Jame taip pat yra kolonomis apsuptas prieškiemas, į kurį galima patekti per mūrinį pagrindą. Į šiaurę nuo vadinamųjų karališkųjų kapų yra kiek mažesnis „Sextius Florentinus kapas“. Kapų architektūriniai stiliai rodo nabatėjų, graikų ir romėnų įtaką.

Ekskursija Šarm el Šeicho į Petrą laivu l Petra Jordan

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Šarm el Šeiche ---- Grįžimo vieta jūsų viešbutis Šarm el Šeiche

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau