„WiFi“ įrenginio modemas su viešosios interneto prieigos tašku Šarm el Šeiche, nemokamas belaidis internetas

savaitę
20.00
2 savaitęn
25.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
  • Paslauga išsinešti
  • Prieinamumas :
  • Paimti:
  • Grąžinti:
Pas mus interneto kainos (su nešiojamu tašku) daug pigesnės nei Šarm el Šeicho viešbučiuose. Pas mus jūs turite galimybę naudotis internetu puikia kaina ir didesniu greičiu. Internetas pasiekiamas bet kur ir bet kada. Norėdami skambinti į namus, naudokite „Skype“. Tai daug pigiau nei naudotis mobiliuoju telefonu. Taigi jums nereikės jaudintis dėl didelių tarptinklinio ryšio mokesčių.

Kainos

Price per Person
  • 20.00 Price per savaitę
  • 25.00 Price per 2 savaitęn

Maršrutas

Dabar galite užsisakyti pigų interneto ryšį per W-Lan prieigą, „Wi-Fi“ įrenginį – modemą su viešosios interneto prieigos tašku visuose Šarm el Šeicho viešbučiuose ir kurortuose per rezervuodami kelionę į Egiptą.

Interneto kainos (su nešiojamu tašku, wifi prieiga, wifi įrenginiu) čia daug pigesnės nei Šarm el Šeicho viešbučiuose. Pas mus jūs turite galimybę naudotis internetu už priimtiną kainą ir didesnį greitį. Internetas pasiekiamas bet kur ir bet kada. Norėdami skambinti į namus, naudokite „Skype“. Tai daug pigiau nei naudotis mobiliuoju telefonu. Taigi jums nereikės spręsti didelių tarptinklinio ryšio mokesčių.

Kodėl „Book Tour Egypt“ turėtumėte užsisakyti „Hot Spot“ modemą – „Wi-Fi“ prieigą, „Wi-Fi“ įrenginio modemą?

1. Jokių didelių tarptinklinio ryšio mokesčių, nes viską galima padaryti internetu

2. Nepriklausykite nuo viešbučio registratūros, kur daug žmonių ir lėtas WiFi signalas

3. 24 valandų interneto prieiga, nesvarbu, kada ir kur

1 savaitė yra 20 eurų / 2 savaitės 30 eurų Pristatysime įrenginį pagal pageidavimą ir atsiimsime jūsų viešbutyje jūsų išvykimo dieną. Reikalingas 50 eurų užstatas, kurį atgausite išvykimo dieną, kai grąžinsite įrenginį. Nemokamas pristatymas ir paėmimas į visus Šarm el Šeicho viešbučius.

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau