2 dienų kelionė iš Šarm el Šeicho į Jeruzalę, Nazaretą

Suaugusieji
170.00
kind
150.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: 20.30 val.
 • Grąžinti: 23:30 val.
2 dienų kelionė iš Šarm el Šeicho į Jeruzalę. aplankykite Jeruzalę, kur rasite Jeruzalę, Betliejų, Negyvąją jūrą, Nazareto miestą ir Tiberiją, taip pat krikšto vietą prie upės Jordano Jeruzalėje, kur Jonas Krikštytojas pakrikštijo Jėzų. Tiberijoje aplankome papuošalų fabriką " Kapri".

Kainos

Price per Person
 • 170.00 Price per Suaugusieji
 • 150.00 Price per kind

Į kainą įskaičiuota

 • Pervežimas automobiliuose su oro kondicionieriais
 • Pietauju
 • Įėjimas į aukščiau paminėtas prieinamas lankytinas vietas
 • Vokiškai kalbantis kelionių vadovas

Į kainą neįskaičiuota

 • Gėrimai restorane
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • Galiojantis pasas su viza
 • Pusryčių paketas
 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės
 • Tvarkingi batai

Maršrutas

2 dienų kelionė iš Šarm el Šeicho į Jeruzalę.

Aplankykite Jeruzalę, kur aplankysite Jeruzalę, Betliejų, Negyvąją jūrą, Nazareto miestą ir Tiberiją, taip pat Jordano upės krikšto vietą Jeruzalėje, kur Jonas Krikštytojas pakrikštijo Jėzų. Tiberijoje aplankome juvelyrinių dirbinių fabriką „Capri“.

diena 1
Pirmą dieną atvykstate iš Egipto į Eilatą, iš kurio keliaujame link Negyvosios jūros. Čia yra žemiausias taškas žemėje, kuris yra daugiau nei 400 m
yra žemiau jūros lygio. Čia stabtelime paplaukioti šio unikalaus pasaulio stebuklo vandenyse.
Negyvojoje jūroje yra įvairių naudingų druskų ir mineralų. Druska Negyvojoje jūroje jau seniai buvo prekiaujama pigiai ir nesunkiai jos galima įsigyti vietoje. Po maudynių važiuojame į Betliejų, kur galite aplankyti Gimimo bažnyčią, kuri yra pagrindinė krikščionių piligrimystės vieta.
Tada pietūs viešbutyje.
Po pietų važiuojame į Jeruzalę aplankyti senamiesčio. Aplankome Vakarų sieną, kuri išliko iš Jeruzalės šventyklos.
Einame Via Dolorosa gatve, kuri veda į Šventojo kapo bažnyčią, kur pagal krikščionių tikėjimą Jėzus buvo nukryžiuotas ir palaidotas.
Po to – vakarienė viešbutyje.
2 diena
Diena prasideda skaniais pusryčiais viešbutyje, o tada tęsiame kelionę.
Važiuojame į šventąjį Nazareto miestą, kuriame prabėgo Jėzaus vaikystė. Miestas taip pat yra svarbi piligrimystės vieta.
Mieste aplankome Apreiškimo baziliką, kur arkangelas Gabrielius Mergelei Marijai paskelbė apie Jėzaus gimimą.
Aplankome Šv. Juozapo bažnyčią, stalių dirbtuves. Ši vieta žymi tradicinius Juozapo ir Šventosios šeimos namus.
Tada yra pietūs. Po pietų vyksite į Tiberiado miestą, esantį ant Galilėjos jūros kranto – garsaus ežero, minimo Naujajame Testamente.
Čia Jėzus numalšino audrą jūroje ir vaikščiojo vandeniu.
Aplankome krikšto vietą Jordano upėje, kur Jonas Krikštytojas pakrikštijo Jėzų.
Tiberijoje aplankome juvelyrinių dirbinių fabriką „Capri“.
Vėliau važiuojame iki Egipto sienos Bekaa slėnyje . Atsargiai! Atsineškite pasus, maudymosi kostiumėlį, patogius drabužius ir avalynę.

Po nepamirštamos dviejų dienų ekskursijos iš Šarm el Šeicho į Jeruzalę, kur aplankysite Jeruzalę, Betliejų, Negyvąją jūrą, Nazareto miestą ir Tiberiją, taip pat Jordano upės krikšto vietą. Iš ten važiuokite iki Egipto ir Izraelio sienos, o iš ten važiuokite į Šarm el Šeichą.

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Šarm el Šeiche ---- Grįžimo vieta jūsų viešbutis Šarm el Šeiche

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau