Pervežimas iš Hurgados oro uosto ir taksi į Safagą arba Soma įlanką

Suaugusieji
4.00
kind
2.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
  • Paslauga išsinešti
  • Prieinamumas :
  • Paimti:
  • Grąžinti:
Pervežimas iš Hurgados oro uosto ir taksi į Safagą arba Soma įlanką. Hurgados oro uosto pervežimas į viešbutį, golfas, automobilių nuoma.

Kainos

Price per Person
  • 4.00 Price per Suaugusieji
  • 2.00 Price per kind

Į kainą įskaičiuota

  • greitai ir tiesiai į paskirties vietą
  • idealiai tinka šeimoms su vaikais
  • Labai prieinamomis kainomis pervežimai iš oro uosto automobiliu su oro kondicionieriumi
  • iš Hurgados oro uosto į viešbutį

Maršrutas

Užsisakykite Tour Egypt pervežimą patogia ir švaria transporto priemone iki 8 žmonių, mes jus paimsime iš oro uosto ir nuvešime į viešbutį Safagoje arba Soma įlankoje.

Pervežimas iš oro uosto į Hurgadą į safagą arba pervežimas iš safagos į hurgados oro uostą vyksta patogia ir švaria transporto priemone iki 9 žmonių, paimsime iš oro uosto ir nuvešime į viešbutį Safagoje arba iš safagos į hurgados oro uostą. Transporto priemonėje yra oro kondicionierius ir patogus, todėl atostogas galite pradėti važiuodami savo greičiu.Mūsų kelionių vadovas Hurgadoje yra jūsų žinioje visą laiką . Pervežimas iš Hurgados į safagą ir pervežimas iš Safagos į Hurgados oro uostą.

Â

 transporto priemonė kaina
nuo 1 iki 4 žmonių taksi 10 eurų - kaina už automobilį
nuo 5 iki 8 žmonių mikroautobusas Automobilio kaina 15eur
nuo 9 iki 15 žmonių padėkliukai Automobilio kaina 20 eur
Nuo 15 iki 30 žmonių autobusas Automobilio kaina 55 eurai

Nesvarbu, ar su maršrutiniu autobusu, asmeniniu automobiliu ar mikroautobusu, su pigiais pervežimais iš oro uosto Hurgadoje rasite tinkamą pervežimą iš oro uosto į atostogų viešbutį arba į savo kruizinį laivą. Iš anksto užsisakykite pervežimą į oro uostą, o ne išsinuomokite automobilį ar taksi vietoje ir pradėkite savo atostogas naudodamiesi išskirtine pervežimo paslauga. Mūsų pigūs pervežimai į oro uostą Hurgadoje yra be sustojimų ir išskirtiniai jūsų užsakymui.

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau