Sueco kanalas Hafenas | Sueco kanalas, Sueco kanalas

Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
  • Paslauga išsinešti
  • Prieinamumas :
  • Paimti:
  • Grąžinti:
Sueco kanalo uostas, Sueco kanalo pasažas, Sueso kanalas, Sueco kanalas (lietuviškai iš tikrųjų Sueco kanalas) yra 163 kilometrų ilgio kanalas, jungiantis Raudonąją jūrą su Viduržemio jūra, todėl yra svarbus trumpasis laivybos maršrutas tarp Europos ir Azijos , nes kitaip laivai yra Afrika, tektų važinėti aplink. Sueco kanalas prasideda Viduržemio jūroje netoli Port Saido uostamiesčio ir baigiasi Raudonojoje jūroje prie Sueco miesto, kuris kanalui ir davė pavadinimą. Miestuose gyvena apie 500 000 gyventojų, kurie čia atvyksta daugiausia per kanalą. Tuo pačiu metu kanalas yra skiriamoji linija tarp tikrojo žemyno Egipto ir Sinajaus pusiasalio, taigi ir siena tarp Afrikos ir Azijos. Sueco kanalo uostas, Sueco kanalo perėja, Sueco kanalas, Sueco kanalo uostas, Sueco kanalo pasažas

Kainos

Maršrutas

Sueco kanalo uostas | Sueco kanalo perėja , Sueco kanalo l.

Sueco kanalas arba Sueco kanalas yra laivybos kanalas Egipte tarp Port Saido ir Port Taufiq uostamiesčių netoli Sueco , jungiantis Viduržemio jūrą su Raudonąja jūra per Sueco sąsmauką , taupantis jūrų laivybą tarp Šiaurės Atlanto ir Indijos vandenynų . maršrutas aplink Afriką. Jis buvo atidarytas 1869 m. lapkričio 17 d. Jo ilgis virš sausumos yra 162,25 km. 2009 m. baigto gilinimo duomenimis, jo ilgis yra 193,30 km, įskaitant šiaurės ir pietų prieigos kanalus. Kanalas sudaro sieną tarp Afrikos ir Azijos .

Â

Sueco kanalas (lietuviškai Sueco kanalas ) yra 163 kilometrų ilgio kanalas, jungiantis Raudonąją jūrą su Viduržemio jūra, todėl yra svarbus trumpasis laivybos maršrutas tarp Europos ir Azijos, nes kitu atveju laivai turėtų aplenkti Afriką. . Sueco kanalas prasideda Viduržemio jūroje prie Port Saido uostamiesčio ir baigiasi Raudonojoje jūroje prie Sueco miesto, kuris kanalui ir davė pavadinimą. Miestuose gyvena apie 500 000 gyventojų, kurie čia atvyksta daugiausia per kanalą. Tuo pačiu metu kanalas yra skiriamoji linija tarp tikrojo Egipto žemyno ir Sinajaus pusiasalio, taigi ir Afrikos bei Azijos sienos.

istorija

Dar 1400 m. pr. Kr. faraonai Seti I ir Ramsis II pradėjo planuoti ir tiesti kanalą, kuris jungtų Raudonąją jūrą su Viduržemio jūra. Dėl gamtinių sąlygų tai jau buvo įmanoma naudojant tuometines technologijas. Tačiau dėl įvairių aplinkybių tuometinio Sueco kanalo statybos truko iki 500 m. Vos po kelių šimtų metų kanalas vėl buvo uždumblėjęs.

Tačiau idėja apie kanalą tarp Viduržemio ir Raudonosios jūros neišnyko, todėl 1846 m., atlikusi užsakytą tyrimą, tyrimo grupė nustatė, kad dviejų jūrų lygių skirtumas buvo nereikšmingas. Vėliau buvo planuojama, o inžinierius ir diplomatas Ferdinandas de Lessepsas pagaliau gavo leidimą statyti kanalą 1856 m.

Sueco kanalo darbai truko beveik 10 metų, nuo 1859 m. balandžio 25 d. iki 1869 m. kovo 18 d. Statyboms visos statybinės medžiagos turėjo būti atgabentos iš Europos į Egiptą , nes jų Egipte nebuvo. Reikėjo iškasti kanalą nuo Nilo iki Sueco kanalo, kad darbininkai būtų aprūpinti geriamuoju vandeniu, antraip darbininkų geriamojo vandens tiekimas būtų buvęs labai brangus. Iš viso kanalo statyba kainavo 19 milijonų svarų sterlingų, jame dalyvavo 1,5 milijono žmonių, iš kurių 125 000 žuvo.

Po pirmųjų dantų problemų Sueco kanalas dabar yra vienas iš svarbiausių Egipto pajamų šaltinių. Šiuo metu metinės pajamos yra apie 3 milijardus eurų ir gaunamos iš mokesčių už Sueco kanalo praėjimą iki 8 eurų už svorio toną. Didžioji dalis pajamų iš Sueco kanalo naudinga pačiam Egiptui. Tačiau dalys naudojamos ir kanalo priežiūrai. Visų pirma, kanalas turi būti apsaugotas nuo dumblėjimo. Tačiau vyriausybė taip pat siekia ją išplėsti dar didesniems laivams. Išlaidos už spynas nėra padengiamos, nes jų nereikia, nes Viduržemio ir Raudonosios jūros aukščių skirtumai nėra skirti.

Sueco kanalo perėja, tranzitas

Sueco kanalą galima kirsti tik iš vienos pusės. To priežastis yra mažas plotis, kuris yra nuo 280 metrų pietuose iki 345 metrų šiaurėje prie vandens paviršiaus. 22,5 metro gylio Sueco kanalo dugne plotis yra nuo 195 iki 215 metrų.

Todėl kanalu galima pravažiuoti tik vilkstinėmis, kurios trunka 11–16 valandų. Siekiant čia padidinti pajėgumus, Sueco kanalo viduryje esantis Bittersee yra naudojamas kaip laukimo zona, kur gali kirsti laivai. Dabar kanalu per metus plaukia 15 000 laivų, gabenančių 14 % pasaulio krovinių.

kruizas

Kruizai taip pat vyksta per Sueco kanalą, tačiau tai mažiau susiję su kraštovaizdžio tyrinėjimu ir daug daugiau su laivo paskirties vieta. Tačiau tai gana reta dėl dviejų priežasčių. Viena vertus, keleiviniai laivai taip pat turi mokėti mokesčius plaukdami per Sueco kanalą, todėl dideliems kruiziniams laivams tai gali kainuoti apie 100 000 eurų. Tačiau pats praėjimas poilsiautojams nėra labai įdomus, nes kanalas kerta dykumą, kuri greitai tampa monotoniška ir nedidelė. Todėl poilsiautojams dažnai siūloma leistis į kelionę į Kairą kertant kanalą. Tuo tikslu keleiviai išlaipinami sausumoje prieš plaukimo per Sueco kanalą pradžią ir vyksta autobusu į Kairą, o tada autobusu nukeliauja į kanalo galinį tašką.

Sueco kanalo uostas | Sueco kanalas, Sueco kanalas

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau