Ekskursija iš Šarm el Šeicho į Petrą lėktuvu

Suaugusieji
210.00
vaikai
180.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Šeštadieniais-trečiadieniais
 • Paimti: 4:30 val.
 • Grąžinti: 20.30 val.
Ekskursija iš Šarm el Šeicho į Petrą lėktuvu. Visos dienos ekskursija į Petrą, kad pamatytumėte Petra Jordano lankytinas vietas. Aplankykite Romos teatrą, Kapus Karaliaus sienoje, Petros kanjoną ir iždą (apima: lėktuvo bilietą, Jordanijos vizą, pervežimus, įėjimo mokesčius, angliškai kalbantį gidą ir pietus.

Kainos

Price per Person
 • 210.00 Price per Suaugusieji
 • 180.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Pietauju
 • Skrydžio Šarm el Šeichas – Akaba – Šarm el Šeichas bilietas
 • Pervežimai autobusais su oro kondicionieriumi
 • Jodinėjimas žirgais kanjone (neprivaloma)
 • Įėjimo mokesčiai
 • Viza iš Jordanijos
 • Kelionių gidas

Į kainą neįskaičiuota

 • Gėrimai restorane
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • asmens tapatybės kortelę arba pasą
 • Pusryčių paketas
 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės
 • Tvarkingi batai

Maršrutas

Ekskursija iš Šarm el Šeicho į Petrą lėktuvu.

Visos dienos išvyka į Petrą aplankyti rožinės uolos miestą Petrą Jordanijoje. Aplankykite Romos teatrą, Kapus Karaliaus sienoje, Petros kanjoną ir iždą (įskaitant: skrydžio bilietą, Jordanijos vizą, pervežimus, įėjimo mokesčius, angliškai kalbantį vadovą ir pietus. Aprašymas).

Ekskursija į Šarm el Šeicho Petrą skrydžiu.

Būsite paimti iš viešbučio apie 5 val. ryto ir nuvežti į oro uostą, kad 6 valandą ryto skristumėte į Akabą. Skrydžio laikas apie valandą. Taigi, jūs nusileisite Akaboje apie 7 val. Ten jūsų lauks vokiškai kalbantis gidas. Tada važiuokite apie 1,5 valandos iki uolų miesto Petra, vieno iš septynių pasaulio stebuklų. Daugiau nei prieš 2000 metų arabai nabatėjai smiltainyje išraižė nuostabius pastatus, kuriuos galite atrasti milžiniškoje teritorijoje. Galite eiti arkliu ar pėsčiomis per uolėtą tarpeklį Sik iki bene gražiausio paminklo - Iždo. Iš čia keliaujame į Fasado gatvę, Romos teatrą, Karališkuosius kapus ir Qasr al-Bint. Po pietų Petroje būsite nuvežti atgal į Akabą, kur turėsite 1 valandą laisvo laiko apsipirkti. Dienos pabaigai. Pervežimas į Akabos oro uostą skristi į Šarm el Šeichą. Atvykę į Šarm el Šeicho oro uostą automobiliu su oro kondicionieriumi būsite nuvežti atgal į viešbutį

Ekskursijos iš Šarm el Šeicho į Petrą Jordaną

„Lobių namai“

Siq santakoje slėnio baseine stovi bene garsiausias Petros pastatas – beveik 40 m aukščio ir 25 m pločio Khazne al-Firaun, pastatytas helenistiniu stiliumi. „Faraono iždas“, kaip jį vadino beduinai, iš tikrųjų buvo vienas iš daugelio uolų kapų. Jis galėjo būti sukurtas nabatėjų karaliui Aretui IV, valdžiusiam I amžiuje prieš Kristų. karaliavo. Tačiau kiti tyrinėtojai Chaznę datuoja tik II mūsų eros amžiuje, imperatoriaus Adriano laikais. Virš šešių korinto kolonų portiko iškilęs nedidelis tholos, apvali šventykla, apsupta dviejų pusgalių. Tarp kolonų yra atvėsusios reljefo figūrų liekanos. Apvalios šventyklos viršuje esančioje urnoje matomos kulkų skylės. Jie grįžta prie šūvių, kuriuos paleido beduinai, kurie kartą bandė išlaužti tariamą lobių konteinerį. Tačiau, kaip ir visas pastatas bei kiti karališkieji Petro kapai, urna daugiausia sudaryta iš kietos uolos.

Romos teatras

Pakeliui iš Khazne al-Firaun į Petros centrą yra kairėje pusėje esantis Romos teatras, kuris taip pat buvo iškaltas tiesiai iš uolos. Priklausomai nuo šaltinio, 45 sėdynių eilėse buvo nuo 5 000 iki 10 000 žiūrovų. Kad lyjant lietui arenoje nesikauptų vanduo, nabatėjai įrengė sudėtingą drenažo sistemą. Tipiškai romėniškas teatro stilius matomas, pavyzdžiui, aukštesnėje scenoje. Scenos nugarėlė buvo dviejų aukštų ir papuošta freskomis, statulomis ir marmuriniais frizais. Iš išorės teatrą uždarė 25 m aukščio siena. Kai jis buvo pastatytas 1 amžiuje, buvo atidengtos kai kurios laidojimo kameros, kurios anksčiau buvo suvarytos į galinį uolų masyvą. Senovėje paprasti miesto gyventojai buvo laidojami tokiuose šachtiniuose kapuose. Teatrą tikriausiai sunaikino žemės drebėjimas 363 m. 1961 metais jį iš naujo atrado ir iškasė amerikiečių archeologai [2].

Karaliaus sienos kapai

Į šiaurę nuo teatro dešinėje pusėje iškyla vadinamasis „Königswand“. Įpusėjus čia išrikiuota 13 monumentalių laidotuvių šventyklų, kurios dėl savo dydžio ir puošybos interpretuojamos kaip karališkieji kapai. Tai yra didžiausias Petros kompleksas „Rūmų kapas“, „Korinto kapas“, „Kareivių kapas“ ir „Urnos kapas“ iš II ar III mūsų eros amžiaus. Jo roko salėje yra trys laidojimo nišos. Jame taip pat yra kolonomis apsuptas prieškiemas, į kurį galima patekti per mūrinį pagrindą. Į šiaurę nuo vadinamųjų karališkųjų kapų yra kiek mažesnis „Sextius Florentinus kapas“. Kapų architektūriniai stiliai rodo nabatėjų, graikų ir romėnų įtaką.

Mėgaukitės įdomia ekskursija iš Šarm el Šeicho į Petrą lėktuvu su Book Tour Egiptu

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, atsiųskite užklausą ir pateiksime pasiūlymą su tikslia kaina.

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Šarm el Šeiche ---- Grįžimo vieta jūsų viešbutis Šarm el Šeiche

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau