Privatus pervežimas iš Šarm el Šeicho viešbučių į Šarm el Šeicho oro uostą

Suaugusieji
2.00
kinder
1.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
  • Paslauga išsinešti
  • Prieinamumas :
  • Paimti:
  • Grąžinti:
Privatus pervežimas iš Šarm el Šeicho viešbučių į Šarm el Šeicho oro uostą. Pervežimai atgal iš Šarm el Šeicho. Tas pats galioja ir jūsų kelionei atgal. Kad nereikėtų gaišti tų brangių valandų atostogoms organizuojant taksi arba, jei keliaujate su šeima, mikroautobusu, kuris nuvežtų jus iš viešbučio į oro uostą, iš anksto galite rinktis iš Book Tour Egipto pasiūlymo. Užsisakykite tinkamą pervežimą į Egiptą. Šiuo atveju taip pat galite užsisakyti pervežimą iš Šarm el Šeicho, kuris nuveš jus iš viešbučio į Šarm el Šeicho tarptautinį oro uostą. „Book Tour Egypt“ galite pasirinkti, ar norite važiuoti tik vienu maršrutu, ar norite pasinaudoti vienu iš mūsų pasiūlymų grįžtant atgal.

Kainos

Price per Person
  • 2.00 Price per Suaugusieji
  • 1.00 Price per kinder

Į kainą įskaičiuota

  • Pervežimas iš oro uosto automobiliu su oro kondicionieriumi

Į kainą neįskaičiuota

  • Egipto viza

Maršrutas

Privatus pervežimas iš Šarm el Šeicho viešbučių į Šarm el Šeicho oro uostą. Pervežimai atgal iš Šarm el Šeicho. Tas pats galioja ir jūsų kelionei atgal. Kad jums nereikėtų gaišti brangių valandų atostogoms susitarti dėl taksi arba, jei keliaujate su šeima, mikroautobuso, kuris nuvežtų jus iš viešbučio į oro uostą, galite užsisakyti iš anksto iš Book Tour Egipto pasiūlymų knygos. tinkamas Egipto pervežimas. Taip pat šiuo atveju galite užsisakyti pervežimą Šarm el Šeike, kuriuo būsite nuvežti iš viešbučio į Šarm el Šeicho tarptautinį oro uostą. Naudodami „Book Tour Egypt“ galite pasirinkti, ar norite važiuoti tik į vieną pusę, ar norite pasinaudoti vienu iš mūsų kelionių atgal pasiūlymų.
Privatus pervežimas iš Šarm el Šeicho viešbučių į Šarm el Šeicho oro uostą. Atlikdami užsakymą, prašome iš anksto mums pateikti savo skrydžio duomenis ir informaciją apie viešbutį Šarm el Šeiche.

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau