Ekskursija iš Šarm el Šeicho į Luksorą su skrydžiu

Suaugusieji
160.00
vaikai
140.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: 4:30 val.
 • Grąžinti: 20.30 val.
Ekskursija iš Šarm el Šeicho į Luksorą skrydžiu, Luksore dabar vienas akcentas po kito. Savo programą pradedame apsilankymu grandioziniame Karnako šventyklų komplekse. Po pietų motorine valtimi būsite nuplukdyti į Thebes-West per Nilą, kur yra didžiulės Naujosios Karalystės faraonų lavoninės šventyklos. Aplankysite „Karalių slėnį“, Memnono kolosus, Hačepsutos šventyklą ir Karnako šventyklą.

Kainos

Price per Person
 • 160.00 Price per Suaugusieji
 • 140.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Vidaus skrydžio bilietas
 • Pervežimai autobusais su oro kondicionieriumi
 • Karnako šventyklos lankymas
 • Apsilankymas Memnono kolosuose
 • Apsilankymas Karalių slėnyje
 • Apsilankymas Karalienės Hačepsutos šventyklos terasoje Pietūs Luksore
 • Lietuviškai kalbantis gidas
 • Visi įėjimo mokesčiai į lankytinas vietas

Į kainą neįskaičiuota

 • pasivažinėti Felucca
 • Gėrimai restorane
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • Galiojantis pasas su viza
 • Pusryčių paketas
 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės

Maršrutas

Šarm el Šeichas Luksoras „ Ekskursija iš Šarm el Šeicho į Luksorą skrydžiu“.

Luksore vienas akcentas seka kitą.

Savo programą pradedame apsilankymu nuostabiame Karnako šventyklų komplekse. Po pietų motorine valtimi per Nilą būsite nuplukdyti į Thebes-West, kur yra galingos Naujosios Karalystės faraonų kapinės. Aplankysite „Karalių slėnį“, Memnono kolosus, Hačepsutos šventyklą.

Aprašymas: Būsite paimti iš viešbučio apie 6 val. ryto ir nuvežti į oro uostą, kad 6 val. vyktumėte į „Egypt Air“ vidaus skrydį į Luksorą. Skrydžio laikas apie valandą. Taigi Luksore nusileisite apie 7 val. Ten jūsų lauks vokiškai kalbantis gidas. Tada važiuokite vakariniu Nilo krantu (Vakarų Tėbais) Karalių slėnyje ir aplankykite 3 įdomius kapus. Toliau vyksite į Deir el Bahary, kad aplankytumėte Karalienės Hačepsutos lavoninę. Grįždami trumpam sustokite prie Memnono kolosų

Po pietų važiuokite atgal į rytinį Nilo krantą (T lift -east ) ir aplankykite nuostabų Karnako šventyklų kompleksą su šventuoju ežeru. Dienos pabaigoje pervežimas į Luksoro oro uostą vidaus skrydžiui į Šarm el Šeichą. Atvykę į Šarm el Šeicho oro uostą automobiliu su oro kondicionieriumi būsite nugabenti atgal į viešbutį.

EkskursijosŠarm el Šeicho į Luksorą

Karalių slėnis

buvo nekropolis senovės Egipte, kuriame iki šiol buvo rasti 64 kapai ir duobės. Radaro anomalija, kuri aiškinama kaip kapas, laikoma „KV65“, tačiau iki šiol nebuvo toliau tirta. Karalių slėnyje ypač galima rasti Naujosios karalystės (apie 1550 m. pr. Kr. – 1069 m. pr. Kr.[2], 18–20 dinastijos) valdovų kapus. Slėnis yra Vakarų Tėbuose, priešais Karnaką, dykumos pakraštyje ir apsuptas aukštų kalnų, ypač natūralios el Korn arba el-Qurn (Korno) uolų piramidės. Beveik visa Vakarų Tėbų teritorija sudaro didžiulį nekropolį. Pietuose yra Karalienių slėnis. Nepaisant tūkstančius metų trukusios kapų plėšikų ir grobikų veiklos, Karalių slėnis vis dar pateikė šiuolaikiniams egiptologams daugybę itin vertingų kasinėjimų radinių. Be kita ko, beveik nepaliestą Tutanchamono (KV62) kapą 1922 m. čia aptiko Howardas Carteris.

Karnako šventyklų kompleksas

Luksoro šventyklas ir Karnako šventyklas kadaise jungė sfinksų alėja, po kurios sekė Senovės Egipto procesijos. Tokia eisena buvo siejama su „Opetfest“ – atsinaujinimo švente. Šios sfinksų alėjos liekanos yra saugomos prie įėjimo į abi šventyklas. Labai sunku apibūdinti Karnako šventyklų kompleksą. Tai taikoma ir ploto išplėtimui, ir atitinkamam chronologiniam paskirstymui. Glumina ir praktiškai neegzistuojanti chronologija daugelyje statybos etapų, nes daugelis valdovų statė, griovė, renovavo ir perstatė ten, kur buvo vietos. Taip pat buvo laikomas gerų manierų palikti savo parašą Karnake.

Memnono kolosai

Memnono kolosai yra dvi didžiulės senovės Egipto statulos, pastatytos XIV amžiuje prieš Kristų, stovinčios viena šalia kitos. Jie yra Nilo slėnyje, netoli nuo Karalių slėnio (Bibân el-Molûk) Vakarų Tėbuose. Statulos praeityje buvo priešais įėjimo į Amenchotepo III šventyklą pilonus. (egiptietis Amenchotepas III.), XVIII dinastijos faraonas.

Hačepsutos šventykla

Deir el Bahri, vakariniame Nilo krante, Vakarų Tėbuose, Hatshepsut šventykla yra viena įspūdingiausių lankytinų vietų ir įspūdingas senovės Egipto architektūros liudijimas. Lygiai taip pat nepaprasta, kaip ir jos konstrukcija, ypatingas bruožas, kad Hačepsutos šventyklą statyti užsakė moteris. Nuostabi kalkakmenio šventykla, puikiai išsilaikiusi iki šių dienų, buvo pastatyta vos per 15 metų. Šis vadinamasis milijono metų namas žymi karališkąją lavoninę ir buvo mistiškos karaliaus sąjungos su galinga Egipto dievybe išraiška, dėl kurios karalius ir toliau egzistavo.

Hačepsutos šventykla pasakoja apie sėkmingą moterį senovės Egipte. Hačepsuta buvo Tutmozo I dukra. Mirus vyrui Tutmozui II, ji perėmė valstybės reikalus teisėtam sosto įpėdiniui Tutmozui III, kuris tuo metu buvo dar nepilnametis. Pagal galiojančius įstatymus, pati Hačepsuta neturėjo teisės paveldėti, tačiau antraisiais savo valdymo metais buvo karūnuota faraone. Per tą laiką jai trūko pritarimo kaip moteriai ir ji susilaukė atsakomųjų veiksmų. Tai atsitiko nepaisant to, kad ji sulaukė nemažos politinės sėkmės. Valdant 18-osios dinastijos karalienei, kuri valdė nuo 1479 m. iki mirties 1458 m. pr. Kr. valdomas, Egiptas išgyveno didelio ekonominio pakilimo ir ilgą taikos laikotarpį.

Ekskursija iš Šarm AL Šeicho į Luksorą skrydžiu

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, atsiųskite užklausą ir pateiksime pasiūlymą su tikslia kaina.

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Šarm el Šeiche ---- Grįžimo vieta jūsų viešbutis Šarm el Šeiche

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau