2 dienų ekskursija į Kairą ir Luksorą lėktuvu iš Šarm el Šeicho

Suaugusieji
240.00
vaikai
200.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kiekvieną dieną
 • Paimti: 4:30 val.
 • Grąžinti: 21:30 val.
2 dienų ekskursija į Kairą ir Luksorą lėktuvu iš Šarm el Šeicho. Atostogų metu Šarm el Šeiche mėgaukitės nuostabia ekskursija lėktuvu į Kairą ir Luksorą ir aplankykite Cheopso piramides, Chefreną, Sfinksą, Egipto nacionalinį muziejų, Bazar Khan El-Khalili, Vakarų Tėbus, Karalių slėnį, Karalienės Hačepsutos šventykla ir Memnono kolosas bei Rytų Tėbai su Karnako šventykla.

Kainos

Price per Person
 • 240.00 Price per Suaugusieji
 • 200.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Pietūs Kaire ir Luksore
 • Nakvynė viešbutyje Kaire su pusryčiais
 • Vidaus skrydžio bilietas
 • Pervežimai autobusais su oro kondicionieriais
 • Piramidės ir sfinksas
 • Įėjimo į Egipto muziejų mokesčiai
 • Piramidės ir sfinksas
 • Įėjimo mokesčiai į Karnako šventyklą – Karalių slėnį – Karalienės Hačepsutos Mortuary šventyklą
 • Lietuviškai kalbantis kelionių vadovas Kairas-Luksoras
 • Įėjimo į Egipto muziejų mokesčiai

Į kainą neįskaičiuota

 • pasivažinėti Felucca
 • Gėrimai restorane
 • Garso ir šviesos šou
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • Galiojantis pasas su viza
 • Pusryčių paketas
 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės

Maršrutas

2 dienų kelionė į Kairą ir Luksorą lėktuvu iš Šarm el Šeicho

Apibūdinimas:

1 diena: Skrydis į KairąGizos piramidės, Egipto muziejus ir Khan El-Khalili turgus – Skrydis į Luksorą

Anksti ryte būsite pervežti iš viešbučio į Šarm el Šeicho oro uostą 45 minučių skrydžiui į Kairą. Kaire jus pasitiks vokiškai kalbantis gidas, kuris jus lydės visos kelionės metu. Ekskursija prasideda apsilankymu Egipto muziejuje – vienoje įdomiausių Kairo lankytinų vietų, kur eksponuojama per 120 000 meno kūrinių. Visoje muziejaus kolekcijoje yra Senosios, Vidurio ir Naujosios karalysčių daiktai, taip pat karaliaus Tut Ankh Amun paroda. Apsilankę Egipto muziejuje pateksite į vieną iš septynių pasaulio stebuklų > Didžiąsias Cheopso, Chefreno ir Mykerino piramides. Piramidės turas baigiasi prie Sfinkso ir aplinkinių šventyklų. Tada papietaukite vietiniame restorane. Galiausiai pasivaikščiokite Khan-El-Kalili turgaus alėjomis ir patirkite skirtingus kvapus, triukšmingus sandorius ir spalvingus maisto produktus, drabužius, suvenyrus, rankdarbius ir kt. Dienos pabaigoje važiuosite į 3 žvaigždučių viešbutį, kuriame apsistosite nakvyne ir pusryčiais

2 diena: Karalių slėnis , Hačepsutos šventykla, Memnono vienuolynas ir Karnako šventykla – skrydis atgal į Šarm el Šeichą

Kitą dieną būsite paimtas iš viešbučio apie 6 val. ryto ir nuvežtas į oro uostą, kad 7.30 val. vyktumėte į „Egypt Air“ vidaus skrydį į Luksorą . Skrydžio laikas apie valandą. Taigi Luksore nusileisite apie 8:30 val. Ten jūsų lauks vokiškai kalbantis gidas. Tada kelionė prasideda vakariniame Nilo krante (Vakarų Tėbai) Karalių slėnyje, aplankant 3 įdomius kapus. Toliau eikite į Deir el Bahary, kad aplankytumėte karalienės Hačepsutos lavoninės šventyklą. Grįždami trumpam sustosite prie Memnon – Colossi Po pietų grįžkite į rytinį Nilo krantą (Tėbai – Rytai) ir aplankysite nuostabų Karnako šventyklų kompleksą su šventuoju ežeru. Dienos pabaigoje. Pervežimas į Luksoro oro uostą vidaus skrydžiui į Šarm el Šeichą. Atvykę į Šarm el Šeicho oro uostą automobiliu su oro kondicionieriumi būsite nugabenti atgal į viešbutį.

Ekskursijos iš Šarm el Šeicho į Kairą ir Luksorą

Gizos piramidės

Gizos piramidės yra vienintelės iš septynių senovės pasaulio stebuklų ir yra vienas garsiausių statinių pasaulyje. Jie yra maždaug už 15 kilometrų nuo Kairo, Egipto sostinės, centro, pačiame Gizos pakraštyje, Kairo priemiestyje, kuriame gyvena 2 mln. Atstumas nuo Gizos miesto centro yra apie 8 kilometrai. Visa teritorija yra vakarinėje Nilo pusėje, bet tam tikru atstumu nuo jo, todėl ji yra dykumoje.

Be trijų pagrindinių piramidžių, Cheopso piramidės, Chefreno piramidės ir Menkaurės piramidės, Gizeh piramidėse taip pat yra Didysis Gizeho sfinksas, keletas kitų mažų šoninių piramidžių, kuriose, pavyzdžiui, buvo laidojami faraonai, darbininkų kaimai, šventyklos ir kapinynai.

Gizos piramidės buvo pastatytos 2620–2500 m. pr. Kr., o tai atitinka IV dinastiją. Tačiau dar prieš tai, 1–3 dinastijose, maždaug 3 kvadratinių kilometrų Gizos ir Sfinkso piramidžių plotas buvo naudojamas kaip faraonų kapas. Tačiau neaišku, kiek tuo metu sukurti kapai buvo sunaikinti statant piramides.

Egipto muziejus

Egipto muziejų rytiniame Nilo krante Kaire 1857 m. įkūrė Augustas Mariette. Šiandien jame yra apie 150 000 eksponatų iš 4500 metų Egipto istorijos. Nors lankytojams išvis prieinama tik nedidelė dalis, kelionės į Egiptą metu turimo laiko toli gražu neužtenka, kad būtų galima suprasti, ką jau kalbėti apie eksponatų apžvalgą. Nežinančiam gali būti net sunku arba neįmanoma suvokti ir klasifikuoti architektūros ir meno įvairovę bei raidą. Gizos sfinksas

Gizos sfinksas

Sfinksas Giza yra didžiausia Egipto skulptūra . Jis buvo iškaltas iš Gizos plokščiakalnio kalkakmenio uolos ir vaizduoja gulintį liūtą su žmogaus galva ir vadinamąja Nemeso skarele.Sfinksas iš pradžių buvo nudažytas rausva ochra, taip pat turėjo senovėje nukritusią ožkų barzdelę. Dabar jo dalys yra Britų muziejuje Londone.

Karalių slėnis

buvo nekropolis senovės Egipte, kuriame iki šiol buvo rasti 64 kapai ir duobės. Radaro anomalija, kuri aiškinama kaip kapas, laikoma „KV65“, tačiau iki šiol nebuvo toliau tirta. Karalių slėnyje ypač galima rasti Naujosios karalystės (apie 1550 m. pr. Kr. – 1069 m. pr. Kr.[2], 18–20 dinastijos) valdovų kapus. Slėnis yra Vakarų Tėbuose, priešais Karnaką, dykumos pakraštyje ir apsuptas aukštų kalnų, ypač natūralios el Korn arba el-Qurn (Korno) uolų piramidės. Beveik visa Vakarų Tėbų teritorija sudaro didžiulį nekropolį. Pietuose yra Karalienių slėnis. Nepaisant tūkstančius metų trukusios kapų plėšikų ir grobikų veiklos, Karalių slėnis vis dar pateikė šiuolaikiniams egiptologams daugybę itin vertingų kasinėjimų radinių. Be kita ko, beveik nepaliestą Tutanchamono (KV62) kapą 1922 m. čia aptiko Howardas Carteris.

Karnako šventyklų kompleksas

Luksoro šventyklas ir Karnako šventyklas kadaise jungė sfinksų alėja, po kurios sekė Senovės Egipto procesijos. Tokia eisena buvo siejama su „Opetfest“ – atsinaujinimo švente. Šios sfinksų alėjos liekanos yra saugomos prie įėjimo į abi šventyklas. Labai sunku apibūdinti Karnako šventyklų kompleksą. Tai taikoma ir ploto išplėtimui, ir atitinkamam chronologiniam paskirstymui. Glumina ir praktiškai neegzistuojanti chronologija daugelyje statybos etapų, nes daugelis valdovų statė, griovė, renovavo ir perstatė ten, kur buvo vietos. Taip pat buvo laikomas gerų manierų palikti savo parašą Karnake. Tačiau taip pat buvo laikoma „geromis manieromis“ išgriauti pirmtakų šventoves ir iš jų akmenų kurti savo pastatus ar bent jau iškrapštyti pavadinimų kartušus ir stilizuotus veidus. Hačepsutas, Amenchotepas IV (Achnatonas) ir Tutanchamonas yra žinomi to pavyzdžiai. Nepalengvina ir kartais labai prasta atskirų teritorijų išsaugojimo būklė. Rekomenduojame kiekvieną vakarą komplekse prie Šventojo ežero vykstantį šviesos ir garso šou. Suprantami paaiškinimai yra pagrįsti apšvietimo efektais, kurie išryškina atskirus statybos etapus ir priskiria juos jų chronologijai bei statytojui. Iš esmės visą kompleksą galima suskirstyti į tris rajonus, kurie buvo skirti visiems dievams. Viena vertus, tai yra Muto sritis pietuose, antra, šiaurėje, Mėnesio sritis ir, trečia, centre didžiausia ir sudėtingiausia sritis, Amono sritis. Kad neprarastumėte orientacijos, žemiau esančiame piešinyje pavaizduotas tik centrinis Amuno rajonas, kuris turistiniu požiūriu taip pat yra įdomiausia ir neabejotinai monumentaliausia šventyklos komplekso sritis. Tai tampa aišku kiekvienam lankytojui, vaikštančiam sfinksų alėjoje ir išvydusiam galingą pirmąjį piloną, priešais save augantį lyg kalnas į amžinai mėlyną dangų.

Memnono kolosai

Memnono kolosai yra dvi didžiulės senovės Egipto statulos, pastatytos XIV amžiuje prieš Kristų, stovinčios viena šalia kitos. Jie yra Nilo slėnyje, netoli nuo Karalių slėnio (Bibân el-Molûk) Vakarų Tėbuose. Statulos praeityje buvo priešais įėjimo į Amenchotepo III šventyklą pilonus. (egiptietis Amenchotepas III), XVIII dinastijos faraonas.

Hačepsutos šventykla

Deir el Bahri, vakariniame Nilo krante, Vakarų Tėbuose, Hatshepsut šventykla yra viena įspūdingiausių lankytinų vietų ir įspūdingas senovės Egipto architektūros liudijimas. Lygiai taip pat nepaprasta, kaip ir jos konstrukcija, ypatingas bruožas, kad Hačepsutos šventyklą statyti užsakė moteris. Nuostabi kalkakmenio šventykla, puikiai išsilaikiusi iki šių dienų, buvo pastatyta vos per 15 metų. Šis vadinamasis milijono metų namas žymi karališkąją lavoninę ir buvo mistiškos karaliaus sąjungos su galinga Egipto dievybe išraiška, dėl kurios karalius ir toliau egzistavo.

Hačepsutos šventykla pasakoja apie sėkmingą moterį senovės Egipte. Hačepsuta buvo Tutmozo I dukra. Mirus vyrui Tutmozui II, ji perėmė valstybės reikalus teisėtam sosto įpėdiniui Tutmozui III, kuris tuo metu buvo dar nepilnametis. Pagal galiojančius įstatymus, pati Hačepsuta neturėjo teisės paveldėti, tačiau antraisiais savo valdymo metais buvo karūnuota faraone. Per tą laiką jai trūko pritarimo kaip moteriai ir ji susilaukė atsakomųjų veiksmų. Tai atsitiko nepaisant to, kad ji sulaukė nemažos politinės sėkmės. Valdant 18-osios dinastijos karalienei, kuri valdė nuo 1479 m. iki mirties 1458 m. pr. Kr. valdomas, Egiptas išgyveno didelio ekonominio pakilimo ir ilgą taikos laikotarpį.

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, atsiųskite užklausą ir pateiksime pasiūlymą su tikslia kaina.

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Šarm el Šeiche ---- Grįžimo vieta jūsų viešbutis Šarm el Šeiche

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau