Privatus pervežimas iš Šarm el Šeicho oro uosto į Šarm el Šeicho viešbučius

Suaugusieji
2.00
vaikai
0.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
  • Paslauga išsinešti
  • Prieinamumas :
  • Paimti:
  • Grąžinti:
Privatus pervežimas Šarm el Šeicho oro uoste į Šarm el Šeicho viešbučius, sutaupykite laiko ir pinigų atvykę į Šarm el Šeichą, o kelionę į viešbutį Šarm paverskite sklandžiai. Užsisakykite privatų pervežimą iš Šarm el Šeicho oro uosto į viešbutį Šarm el Šeiche internetu šiandien.

Kainos

Price per Person
  • 2.00 Price per Suaugusieji
  • 0.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

  • Pervežimas į oro uostą automobiliu su oro kondicionieriumi iš Šarm el Šeicho oro uosto į viešbutį Šarm el Šeiche (į vieną pusę)

Į kainą neįskaičiuota

  • Egipto viza

Maršrutas

Nuorodos iš Šarm el Šeicho tarptautinio oro uosto iki jūsų Šarm el Šeicho viešbučio. Pervežimo paslauga teikiama 24 valandas per parą, kiekvieną dieną. Tai privatus pervedimas. Mes siūlome jums privatų pervežimą iš Šarm el Šeicho tarptautinio oro uosto klientams, vertinantiems komfortą, saugumą, greitį ir efektyvumą, nesvarbu, ar keliaujate į Šarm El Šeichą verslo reikalais ar pramogomis. Atvykus Jus pasitiks mūsų vairuotojas/atstovas su užrašu su Jūsų vardu ir padės pasiimti bagažą bei palydės iki laukiančios transporto priemonės, kuri greičiau ir paprasčiausiai nuvežtų į paskirties vietą. Siekdami užtikrinti Jūsų saugumą, kiekviename mieste kruopščiai atrenkame tik labiausiai patyrusius ir patikimiausius tiekėjus. Atlikdami užsakymą, prašome iš anksto mums pateikti savo skrydžio duomenis ir informaciją apie viešbutį Šarm el Šeiche.
Šarm el Šeichas viešbučiai Kainos vienam asmeniui Knyga
Nuo 1 iki 2 žmonių 4 eurai asmeniui kelionė
Nuo 3 iki 4 žmonių 3 eurai asmeniui Egiptas
nuo 5 iki 8 žmonių 2 eurai asmeniui HRG
Nabq įlanka; Namma Bay viešbučiai Kainos vienam asmeniui SSH
nuo 1 iki 2 asmenų 4 eurai asmeniui
Nuo 3 iki 4 žmonių 3 eurai asmeniui
nuo 4 iki 9 žmonių 2 eurai asmeniui
Hadabet Om El Seed; Ras Om El Seed Viešbučiai Kainos vienam asmeniui
Nuo 1 iki 2 žmonių 4 eurai asmeniui
nuo 3 iki 4 žmonių 3 eurai asmeniui
nuo 5 iki 9 žmonių 2 eurai asmeniui
Ras Nusrani – Sharks Bay viešbučiai Kainos vienam asmeniui
nuo 1 iki 2 žmonių 4 eurai asmeniui
nuo 3 iki 9 žmonių 2 eurai asmeniui
Visi viešbučiai Šarm el Šeiche Užsisakykite kelionę į Egiptą t
nuo 1 iki 9 žmonių 8 eurai už pervedimą vienam automobiliui

Šarm el Šeicho pervežimas į oro uostą

Privatus pervežimas iš Šarm el Šeicho oro uosto į Šarm el Šeicho viešbučius

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau