Privati kelionė: Kairas: skrydis ir privati ekskursija iš Šarm el Šeicho

Suaugusieji
155.00
vaikai
145.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: 4:30 val.
 • Grąžinti: 20.30 val.
Privati ekskursija: Kairas: skrydis ir privati ekskursija su gidu iš Šarm el Šeicho, aplankykite Kairo lankytinas vietas: Tut Anch Amun Mask, Gizos piramides ir Sfinksą, Egipto nacionalinį muziejų, Egipto muziejaus mumijų salę, Bazar Khan El -Khalili.

Kainos

Price per Person
 • 155.00 Price per Suaugusieji
 • 145.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Gizos piramidžių ir Sfinkso lankymas
 • Egipto muziejaus lankymas
 • Visi įėjimo mokesčiai į lankytinas vietas
 • Vidaus skrydžio bilietas
 • Pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi
 • Privatus vokiškai kalbantis gidas
 • Pietauju

Į kainą neįskaičiuota

 • Felluk važiuoti
 • Gėrimai restorane
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • Galiojantis pasas su viza
 • Pusryčių paketas
 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės

Maršrutas

Privati kelionė: Kairas : skrydžiai ir privati ekskursija iš Šarm el Šeicho.

Atostogų metu Šarm el Šeiche mėgaukitės privačia ekskursija į Kairą lėktuvu ir aplankykite Cheopso piramides, Chefreną, Sfinksą, Egipto nacionalinį muziejų, Bazar Khan El-Khalili;

Apibūdinimas:

Anksti ryte būsite pervežti iš viešbučio į Šarm el Šeicho oro uostą 45 minučių skrydžiui į Kairą. Kaire jus pasitiks vokiškai kalbantis gidas, kuris jus lydės visos kelionės metu. Ekskursija prasideda apsilankymu Egipto muziejuje – vienoje įdomiausių Kairo lankytinų vietų, kur eksponuojama per 120 000 meno kūrinių. Visoje muziejaus kolekcijoje yra Senosios, Vidurio ir Naujosios karalysčių daiktai, taip pat karaliaus Tut Ankh Amun paroda. Apsilankę Egipto muziejuje pateksite į vieną iš septynių pasaulio stebuklų > Didžiąsias Cheopso, Chefreno ir Mykerino piramides. Piramidės turas baigiasi prie Sfinkso ir aplinkinių šventyklų, vėliau papietausite vietiniame restorane, o galiausiai turėsite galimybę pasivaikščioti po Kairo turgų. Ankstyvą vakarą gidas nuveš į Kairo oro uostą. Po skrydžio atgal į Šarm el Šeichą būsite nuvežti iš oro uosto atgal į viešbutį.

Ekskursijos iš Šarm el Šeicho į Kairą skrydžiu

Gizos piramidės

Gizos piramidės yra vienintelės iš septynių senovės pasaulio stebuklų ir yra vienas garsiausių statinių pasaulyje. Jie yra maždaug už 15 kilometrų nuo Kairo, Egipto sostinės, centro, pačiame Gizos pakraštyje, Kairo priemiestyje, kuriame gyvena 2 mln. Atstumas nuo Gizos miesto centro yra apie 8 kilometrai. Visa teritorija yra vakarinėje Nilo pusėje, bet tam tikru atstumu nuo jo, todėl ji yra dykumoje.

Be trijų pagrindinių piramidžių, Cheopso piramidės, Chefreno piramidės ir Menkaurės piramidės, Gizeh piramidėse taip pat yra Didysis Gizeho sfinksas, keletas kitų mažų šoninių piramidžių, kuriose, pavyzdžiui, buvo laidojami faraonai, darbininkų kaimai, šventyklos ir kapinynai.

Gizos piramidės buvo pastatytos 2620–2500 m. pr. Kr., o tai atitinka IV dinastiją. Tačiau dar prieš tai, 1–3 dinastijose, maždaug 3 kvadratinių kilometrų Gizos ir Sfinkso piramidžių plotas buvo naudojamas kaip faraonų kapas. Tačiau neaišku, kiek tuo metu sukurti kapai buvo sunaikinti statant piramides.

Egipto muziejus

Egipto muziejų rytiniame Nilo krante Kaire 1857 m. įkūrė Augustas Mariette. Šiandien jame yra apie 150 000 eksponatų iš 4500 metų Egipto istorijos. Nors lankytojams išvis prieinama tik nedidelė dalis, kelionės į Egiptą metu turimo laiko toli gražu neužtenka, kad būtų galima suprasti, ką jau kalbėti apie eksponatų apžvalgą. Nežinančiam gali būti net sunku arba neįmanoma suvokti ir klasifikuoti architektūros ir meno įvairovę bei raidą. Gizos sfinksas

Gizos sfinksas

Sfinksas Giza yra didžiausia Egipto skulptūra. Jis buvo išskaptuotas iš Gizos plynaukštės kalkakmenio uolos ir vaizduoja gulintį liūtą su žmogaus galva ir vadinamąja Nemeso skarele.Sfinksas iš pradžių buvo nudažytas rausva ochra, taip pat turėjo senovėje nukritusią ožkabarzdę. Dabar jo dalys yra Britų muziejuje Londone.

Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, atsiųskite užklausą ir pateiksime pasiūlymą su tikslia kaina.

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Šarm el Šeiche ---- Grįžimo vieta jūsų viešbutis Šarm el Šeiche

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau