Ekskursija Šarm el Šeichas-Kairas 2 dienos

Suaugusieji
110.00
vaikai
70.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kiekvieną dieną
 • Paimti: 1:30 ryto
 • Grąžinti: 23:30 val.
Ekskursija Šarm el Šeichas-Kairas 2 dienos. Aplankykite piramides, Sfinksą, Egipto muziejų, laiptinę piramidę, pareigūnų kapus Sakaroje, Khan-el-Khalili turgų, Sala Dino citadelę ir Alabastro mečetę. Į kainą įskaičiuoti įėjimo mokesčiai, vieni pusryčiai ir du pietūs . 10 € priemoka už vienvietį kambarį Šarm, Šarm el Šeichas, ekskursija į Kairą iš Šarm el Šeicho, Kairas, Šarm el Šeichas, piramidės, Sfinksas, Egipto nacionalinis muziejus, laiptinė piramidė, oficialūs kapai Sakaroje, ekskursija po miestą, Khan-el-Khalili turgus , Sala Din citadelė, Alabastro mečetė.

Kainos

Price per Person
 • 110.00 Price per Suaugusieji
 • 70.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu Šarm el Šeichas – Kairas – Šarm el Šeichas
 • Gizos piramidžių ir Sfinkso lankymas
 • Apsilankymas laiptinėje Sakaroje
 • Pareigūnų kapų lankymas Sakaroje
 • Egipto muziejaus lankymas
 • Apsilankymas citadelės ir alebastro mečetėje
 • Lankymasis Khan El Kallili turguje.
 • Nakvynė 3 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais
 • 1 dienos pietūs; 2 dieną pusryčiai ir pietūs
 • Visi įėjimo mokesčiai į lankytinas vietas
 • Lietuviškai kalbantis gidas

Į kainą neįskaičiuota

 • Felluk važiuoti
 • Gėrimai restorane
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • Galiojantis pasas su viza
 • Pusryčių paketas
 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės

Maršrutas

Ekskursija Šarm el Šeichas-Kairas 2 dienos.

Aplankykite piramides , sfinksą , Egipto muziejų , laiptinę piramidę , Sakaros oficialius kapus , Khan-el-Khalili turgų , Sala Din citadelę ir Alabastro mečetę . Į kainą įskaičiuoti įėjimo mokesčiai, vieni pusryčiai ir 2 pietūs. 10 € vienkartinis priedas

Apibūdinimas:

Ši ekskursija suteikia daug daugiau laiko apžiūrėti lankytinas vietas. 475 km ilgio kelionė autobusu nuves jus nuostabiu maršrutu palei Raudonosios jūros pakrantę ir per įspūdingą Sinajaus dykumą iki Kairo. Tai trunka apie 6 valandas.

Kaire programą pradėsite laiptinėje piramidėje ir oficialiuose Sakaros kapuose.

Po pietų aplankykite Gizos piramides ir Sfinksą. Tada važiuokite į užsakytą viešbutį.

2 dieną programą pradėsite nuo apsilankymo Egipto nacionaliniame muziejuje – vienoje įdomiausių Kairo lankytinų vietų.

Po pietų aplankykite citadelę ir Muhammedo Ali alabastro mečetę, taip pat aplankykite Khan-el-Khalili turgų. Tada grįžkite į Šarm el Šeichą.

Ekskursijos iš Šarm į Kairą autobusu 2 dienos

Gizos piramidės

Gizos piramidės yra vienintelės iš septynių senovės pasaulio stebuklų ir yra vienas garsiausių statinių pasaulyje. Jie yra maždaug už 15 kilometrų nuo Kairo, Egipto sostinės, centro, pačiame Gizos pakraštyje, Kairo priemiestyje, kuriame gyvena 2 mln. Atstumas nuo Gizos miesto centro yra apie 8 kilometrai. Visa teritorija yra vakarinėje Nilo pusėje, bet tam tikru atstumu nuo jo, todėl ji yra dykumoje.

Be trijų pagrindinių piramidžių, Cheopso piramidės, Chefreno piramidės ir Menkaurės piramidės, Gizeh piramidėse taip pat yra Didysis Gizeho sfinksas, keletas kitų mažų šoninių piramidžių, kuriose, pavyzdžiui, buvo laidojami faraonai, darbininkų kaimai, šventyklos ir kapinynai.

Gizos piramidės buvo pastatytos 2620–2500 m. pr. Kr., o tai atitinka IV dinastiją. Tačiau dar prieš tai, 1–3 dinastijose, maždaug 3 kvadratinių kilometrų Gizos ir Sfinkso piramidžių plotas buvo naudojamas kaip faraonų kapas. Tačiau neaišku, kiek tuo metu sukurti kapai buvo sunaikinti statant piramides.

Egipto muziejus

Egipto muziejų rytiniame Nilo krante Kaire 1857 m. įkūrė Augustas Mariette. Šiandien jame yra apie 150 000 eksponatų iš 4500 metų Egipto istorijos. Nors lankytojams išvis prieinama tik nedidelė dalis, kelionės į Egiptą metu turimo laiko toli gražu neužtenka, kad būtų galima suprasti, ką jau kalbėti apie eksponatų apžvalgą. Nežinančiam gali būti net sunku arba neįmanoma suvokti ir klasifikuoti architektūros ir meno įvairovę bei raidą. Gizos sfinksas

Gizos sfinksas

Sfinksas Giza yra didžiausia Egipto skulptūra. Jis buvo iškaltas iš Gizos plokščiakalnio kalkakmenio uolos ir vaizduoja gulintį liūtą su žmogaus galva ir vadinamąja Nemeso skarele.Sfinksas iš pradžių buvo nudažytas rausva ochra, taip pat turėjo senovėje nukritusią ožkų barzdelę. Dabar jo dalys yra Britų muziejuje Londone.

Kairo citadelė

1176 m. mūsų eros metais legendinis Ayyubid Sultonas Salah ed-Din (Saladinas) pastatė citadelę Moqattam kalnų papėdėje pagal Sirijos miestų tvirtovių modelį, kad apsaugotų nuo kryžiuočių. Tačiau jį užbaigė tik po 30 metų, 1207 m., Salaho ed-Dino sūnėnas.

Statyboje buvo naudojami ir frankų kryžiuočiai. Kadangi dalis reikalingos akmens medžiagos buvo paimta iš mažų Gizos piramidžių, netrukus pasklido gandai apie „naktį persekiojančią faraono vaiduoklį“, keršijantį už jo kapo išniekinimą.

Vėlesniais šimtmečiais Saladino įpėdiniai kelis kartus išplėtė ir atstatė tvirtovę ant kalvos. Senesni pastatai dažniausiai buvo griaunami ir naudojami pakartotinai. Tai turėjo praktinės ir tikriausiai maginės-propagandinės reikšmės, nes reiškė pergalę prieš praeitį ir nuolat besikeičiančias valdovų dinastijas. Citadelė išliko – su nedidelėmis pertraukomis – karališka rezidencija iki 1874 m.

Kai albanas Mohammedas Ali, vis dar osmanų pasha, užvaldė Egiptą, jis pastatė mečetę vietoje senųjų Mameluke rūmų, kurie buvo jo vardu ir dabar yra jo sarkofagas. Mohammedo Ali įkurta dinastija gyvavo apie 150 metų. XIX amžiaus pradžioje jis citadelę pavertė savo rezidencija. 1811 m. jis išlaisvino šalį iš Osmanų valdžios, pakviesdamas visus 480 mameluku vadų į savo tvirtovę ant kalvos, o paskui nužudęs. Šiuo „nužudymu“ jis atsikratė vis dar galingo mamelukų vadų elito ir atvėrė Egiptą į vakarus.

laiptelių piramidė

Galingos Sakaros kapinės, didžiulės senovės Memfio kapinės, yra maždaug 15 km į pietus nuo Cheopso piramidės, Libijos dykumos pakraštyje. Jis tęsiasi 7 km šiaurės-pietų ilgio ir 500-1500 m pločio rytų-vakarų kryptimi ir turi beveik visų Egipto istorijos epochų laidojimo paminklus. Šis nekropolis tikriausiai pavadintas sakalo galvos nekropolio dievo Sokaro vardu ir daugiausia mums siūlo Senosios karalystės kapus. Čia buvo palaidota daugiau nei 20 karalių, įskaitant faraoną Džoserį (Zoseris, 2-asis III dinastijos karalius). Visų pirma čia savo paskutinį poilsio vietą rado 3–6 dinastijos faraonai, taip pat nusipelnę savo dvaro nariai ir Memfio piliečiai, kurie galėjo sau leisti šią vietą. Įspūdingiausias nekropolio pastatas yra Džoserio laiptinė piramidė. Per 19 valdymo metų jo architektas ir vyriausiasis kancleris Imhotepas pastatė vadinamąją 60 metrų aukščio Sakaros piramidę. Anot Manetho, Imhotepas priskiriamas tašytų akmenų pastatų išradimui. Visiškas technologijos įvaldymas jos įvedimo pradžioje yra stulbinantis. Šiandien Džoserio laiptinė piramidė ir ją supantis kapų kompleksas yra pirmieji dideli akmeniniai statiniai Egipte. Jų formą galima paaiškinti kaip tolesnę plėtrą iš ankstesnių stačiakampių kapų, kurie dėl savo formos ir datos iš 1-osios ir 2-osios dinastijų buvo vadinami mastaba (arabų banku).

Ekskursija Šarm el Šeichas-Kairas 2 dienos

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Šarm el Šeiche ---- Grįžimo vieta jūsų viešbutis Šarm el Šeiche

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau