Ekskursija į Kairą skrydžiu iš Šarm el Šeicho

Suaugusieji
140.00
vaikai
120.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kiekvieną dieną
 • Paimti: 4:30 apie
 • Grąžinti: 21:30 maždaug
Ekskursija iš Šarm el Šeicho į Kairą skrydžiu, aplankyti Kairo lankytinos vietos: Gizos piramidės ir Sfinksas, karaliaus Tut Anch Amon paroda ir Egipto nacionalinis muziejus, galbūt pasiplaukiojimas feluka Nilo upe.

Kainos

Price per Person
 • 140.00 Price per Suaugusieji
 • 120.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Gizos piramidžių ir Sfinkso lankymas
 • Egipto muziejaus lankymas
 • Visi įėjimo mokesčiai į lankytinas vietas
 • Vidaus skrydžio bilietas
 • Lietuviškai kalbantis gidas
 • Pietauju

Į kainą neįskaičiuota

 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai. Felluk važiuoti
 • Gėrimai restorane
 • 15 eurų asmeniui už pervežimus Šarm ir Kaire.

Pasiimti kartu

 • Asmens tapatybės kortelė arba pasas su viza
 • Pusryčių paketas
 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės

Maršrutas

Ekskursija į Kairą skrydžiu iš Šarm el Šeicho .

Aplankykite Cheopso , Chefreno ir Mycerino piramides , taip pat paslaptingą Sfinksą ir Egipto nacionalinį muziejų. Tada apsipirkimas ir galbūt nedidelė kelionė laivu Nilo upe. (Įskaičiuota: skrydžio bilietas, pervežimai, įėjimo mokesčiai, lietuviškai kalbantis gidas, kelionės palydovas ir pietūs).

......................

Ekskursijos Šarm el Šeiche į piramides – Ekskursija Šarm el Šeiche Kairas

Ekskursija iš Šarm el Šeicho į Kairą ir piramides lėktuvu kainuoja ( kaina ) nuo 140 EUR asmeniui

(Lėktuvų bilietų kainos svyruoja kasdien , rekomenduojame užsisakyti fiksuotą kainą) Kas įskaičiuota? :

Skrydis iš Šarm el Šeichas – Kairas – Šarm el Šeichas

Egipto nacionalinio muziejaus lankymas

Lietuviškai kalbantis turizmo gidas (svečias / turistų gidas : asmuo, kuris veda mūsų svečius vokiečių kalba ir paaiškina Egipto kultūros paveldą bei turi kompetentingos institucijos išduotą ir pripažintą specifinę kvalifikaciją).

Aplankykite Gizos piramides ir Sfinksą

Pietūs gerame restorane (švediškas stalas, tinka ir vegetarams)

Visi įėjimo mokesčiai į lankytinas vietas

……………………………………….

Khan El Khalili turgus (galima aplankyti individualiai, priklausomai nuo svečio pageidavimų ar susitarimo kelionių grupės viduje)

15 eurų asmeniui už pervežimus Kaire ir Sham El Sheikh

Apibūdinimas:

Užsisakykite kelionių į Egiptą gidas 4 val. ryto paims jus iš viešbučio Šarm el Šeiche į jūsų labai įdomią ekskursiją į Kairą lėktuvu, o tada autobusu su oro kondicionieriumi nuveš į Šarm el Šeicho oro uostą. Ten jums bus įteikti skrydžio dokumentai ir keli patarimai. Atvykus į Kairą jus šiltai pasitiks mūsų kelionių vadovas. Tada būsite nuvežti tiesiai į Egipto muziejų. Studijuodamas egiptologiją ir germanistiką, kelionių vadovas iš „Šarm el Šeicho Reiseno“ sugebėjo įdomiai paaiškinti akmenyje iškaltus hieroglifus. Taip pat jums vaizdingai paaiškinamos faraonų statulos ir istorinės detalės. Apsilankę Egipto muziejuje pateksite į vieną iš septynių pasaulio stebuklų > Didžiąsias Cheopso, Chefreno ir Mykerino piramides. Piramidės turas baigiasi prie Sfinkso ir aplinkinių šventyklų, vėliau papietausite vietiniame restorane, o galiausiai turėsite galimybę pasivaikščioti po Kairo turgų. Dienos pabaigoje būsite vėl paimtas Kairo oro uoste, nuvežtas į Kairo oro uostą ir sutiktas Šarm el Šeiche. Vakare grįšite į viešbutį su daugybe naujų įspūdžių.

Ekskursijos iš Šarm el Šeicho į Kairą

Jei atostogaujate Egipto Šarm el Šeiche ir neaplankote tokių lankytinų vietų kaip Gizos piramidės, Egipto muziejus, Kairo citadelė, Kairo koptų bažnyčia, Islamo Kairas ar faraoniškasis Kairas, kažko ypatingo praleidote. . Kelionė į Egiptą kainuoja vos 2 svarus, o tai reiškia, kad prieš piramides galite nufotografuoti gražias nuotraukas su savo artimaisiais.

Ekskursijos iš Šarm el Šeicho į Kairą vyksta įvairiomis transporto rūšimis. Pirmiausia – šešių valandų kelionė autobusu per nuostabius Sinajaus dykumos kraštovaizdžius. Toliau keliaujame Ahmed Hamdi tuneliu – kelių tuneliu po Sueco kanalu.
Tunelis yra jungtis tarp Kairo ir Sinajaus pusiasalio.Atvykus į Kairą jus pasitiks mūsų egiptologas Ahmedas Ali. Jis supažindins su Egipto istorija. Aplankysite piramides ir Sfinksą. Dar viena labai įdomi vieta – Egipto muziejus, kuriame jūsų laukia daugybė lankytinų Kairo vietų. Apsilankykite pas mus ir mes dvi dienas palydėsime po kvapą gniaužiančią šalį, kuri siūlo atrasti daugybę lobių.
Jei taip pat mėgstate apsipirkti, Kairas siūlo tinkamas apsipirkimo galimybes. Nepraleiskite piramidžių garso ir šviesos šou.

Prabangioms atostogoms ir patogiai kelionei iš Šarm el Šeicho į Kairą rekomenduojame keliauti lėktuvu. Į žavią šalį galite skristi dienai ar dviem. Susipažinsite su žmonėmis ir įdomia Egipto istorija. Mūsų vokiškai kalbantis gidas palydės jus į įdomią plaukimo kelionę Nilu. 6852 kilometrų ilgio (pagal plačiai paplitusią kitą informaciją 6671 km, Nilas yra ilgesnis už Amazonę) yra ilgiausia upė žemėje. Nuo Viktorijos ežero vis dar yra apie 5960 kilometrų upės maršruto, nuo Chartumo, kur Mėlynasis Nilas įteka į Baltąjį Nilą, apie 3090 kilometrų ir nuo Sudano/Egipto sienos iki žiočių apie 1510 kilometrų.

Ekskursijos iš Šarm el Šeicho į Kairą skrydžiu

Gizos piramidės
Egipto muziejus
Gizos sfinksas

Ekskursija į Kairą skrydžiu iš Šarm el Šeicho

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Šarm el Šeiche ---- Grįžimo vieta jūsų viešbutis Šarm el Šeiche

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau