Ekskursija į Kairą autobusu iš Šarm el Šeicho

Suaugusieji
50.00
vaikai
30.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kiekvieną dieną
 • Paimti: 13:00 val.
 • Grąžinti: 23:00 val.
Ekskursija į Kairą iš Šarm el Šeicho autobusu, aplankyti Kairo lankytinos vietos: Gizos piramidės ir Sfinksas, Egipto nacionalinis muziejus, galbūt pasivažinėjimas feluka Nilo upe.

Kainos

Price per Person
 • 50.00 Price per Suaugusieji
 • 30.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi
 • Gizos piramidžių ir Sfinkso lankymas
 • Apsilankymas Egipto nacionaliniame muziejuje
 • Lietuviškai kalbantis gidas
 • Pietauju
 • Į kainą įskaičiuoti visi įėjimo į lankytinas vietas mokesčiai ir pervežimai

Į kainą neįskaičiuota

 • Plaukimas Nilo arba Felukos kelione
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai
 • Gėrimai restorane per pietus

Pasiimti kartu

 • Pasas su viza arba asmens tapatybės kortelė su Egipto viza
 • Pusryčių paketas
 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės

Maršrutas

Ekskursija Šarm el Šeiche Kaire autobusu .

475 km ilgio kelionė autobusu nuves jus nuostabiu maršrutu palei Sueco įlankos pakrantę ir per įspūdingą Sinajaus dykumą iki Kairo. Tai trunka apie 6 valandas. Kaire programą pradedate apsilankymu vieninteliuose išlikusiuose senovės pasaulio stebukluose; Gizos piramidės , Sfinksas ir Egipto nacionalinis muziejus .

Apibūdinimas:

Užsisakykite kelionių į Egiptą gidas 2.00 val. pasiims jus iš viešbučio Šarm el Šeike ir vyks į įdomiausią ekskursiją į Kairą ir Gizos piramides. Tada autobusu su oro kondicionieriumi vyksite į Kairą. Atvykus į Kairą jus šiltai pasitiks mūsų kelionių vadovas. Tada būsite nuvežti tiesiai į Egipto muziejų. Studijuodamas egiptologiją ir germanistiką, kelionių vadovas iš „Šarm el Šeicho Reiseno“ sugebėjo įdomiai paaiškinti akmenyje iškaltus hieroglifus. Taip pat jums vaizdingai paaiškinamos faraonų statulos ir istorinės detalės. Apsilankę Egipto muziejuje pateksite į vieną iš septynių pasaulio stebuklų > Didžiąsias Cheopso, Chefreno ir Mykerino piramides. Piramidės turas baigiasi prie Sfinkso ir aplinkinių šventyklų, vėliau papietausite vietiniame restorane, o galiausiai turėsite galimybę pasivaikščioti po Kairo turgų. Dienos pabaigoje būsite nuvežti atgal į viešbutį Šarm el Šeiche.

Ekskursijos iš Šarm el Šeicho į Kairą vyksta įvairiomis transporto rūšimis. Pirmiausia – šešių valandų kelionė autobusu per nuostabius Sinajaus dykumos kraštovaizdžius. Toliau keliaujame Ahmed Hamdi tuneliu – kelių tuneliu po Sueco kanalu.
Tunelis yra jungtis tarp Kairo ir Sinajaus pusiasalio.Atvykus į Kairą jus pasitiks mūsų egiptologas Ahmedas Ali. Jis supažindins su Egipto istorija. Aplankysite piramides ir Sfinksą. Dar viena labai įdomi vieta – Egipto muziejus, kuriame jūsų laukia daugybė lankytinų Kairo vietų. Apsilankykite pas mus ir mes dvi dienas palydėsime po kvapą gniaužiančią šalį, kuri siūlo atrasti daugybę lobių.
Jei taip pat mėgstate apsipirkti, Kairas siūlo tinkamas apsipirkimo galimybes. Nepraleiskite piramidžių garso ir šviesos šou.

Prabangioms atostogoms ir patogiai kelionei iš Šarm el Šeicho į Kairą rekomenduojame keliauti lėktuvu. Į žavią šalį galite skristi dienai ar dviem. Susipažinsite su žmonėmis ir įdomia Egipto istorija. Mūsų vokiškai kalbantis gidas palydės jus į įdomią plaukimo kelionę Nilu. 6852 kilometrų ilgio (pagal plačiai paplitusią kitą informaciją 6671 km, Nilas yra ilgesnis už Amazonę) yra ilgiausia upė žemėje. Nuo Viktorijos ežero dar yra apie 5960 kilometrų upės maršruto, nuo Chartumo, kur Mėlynasis Nilas įteka į Baltąjį Nilą, apie 3090 kilometrų ir nuo Sudano/Egipto sienos iki santakos – apie 1510 kilometrų.

Ekskursijos iš Šarm el Šeicho į Kairą autobusu

Gizos piramidės

Gizos piramidės yra vienintelės iš septynių senovės pasaulio stebuklų ir yra vienas garsiausių statinių pasaulyje. Jie yra maždaug už 15 kilometrų nuo Kairo, Egipto sostinės, centro, pačiame Gizos pakraštyje, Kairo priemiestyje, kuriame gyvena 2 mln. Atstumas nuo Gizos miesto centro yra apie 8 kilometrai. Visa teritorija yra vakarinėje Nilo pusėje, bet tam tikru atstumu nuo jo, todėl ji yra dykumoje.

Be trijų pagrindinių piramidžių, Cheopso piramidės, Chefreno piramidės ir Menkaurės piramidės, Gizeh piramidėse taip pat yra Didysis Gizeho sfinksas, keletas kitų mažų šoninių piramidžių, kuriose, pavyzdžiui, buvo laidojami faraonai, darbininkų kaimai, šventyklos ir kapinynai.

Gizos piramidės buvo pastatytos 2620–2500 m. pr. Kr., o tai atitinka IV dinastiją. Tačiau dar prieš tai, 1–3 dinastijose, maždaug 3 kvadratinių kilometrų Gizos ir Sfinkso piramidžių plotas buvo naudojamas kaip faraonų kapas. Tačiau neaišku, kiek tuo metu sukurti kapai buvo sunaikinti statant piramides.

Egipto muziejus

Egipto muziejų rytiniame Nilo krante Kaire 1857 m. įkūrė Augustas Mariette. Šiandien jame yra apie 150 000 eksponatų iš 4500 metų Egipto istorijos. Nors lankytojams išvis prieinama tik nedidelė dalis, kelionės į Egiptą metu turimo laiko toli gražu neužtenka, kad būtų galima suprasti, ką jau kalbėti apie eksponatų apžvalgą. Nežinančiam gali būti net sunku ar net neįmanoma suvokti ir klasifikuoti architektūros ir meno įvairovę bei raidą. Gizos sfinksas

Gizos sfinksas

Sfinksas Giza yra didžiausia Egipto skulptūra. Jis buvo iškaltas iš Gizos plokščiakalnio kalkakmenio uolos ir vaizduoja gulintį liūtą su žmogaus galva ir vadinamąja Nemeso skarele.Sfinksas iš pradžių buvo nudažytas rausva ochra, taip pat turėjo senovėje nukritusią ožkų barzdelę. Dabar jo dalys yra Britų muziejuje Londone.

Ekskursija į Kairą autobusu iš Šarm el Šeicho

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Šarm el Šeiche ---- Grįžimo vieta jūsų viešbutis Šarm el Šeiche

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau