Vairavimas keturračiu Hurgada, safaris džipais, jodinėjimas kupranugariais, žvaigždžių stebėjimas ir vakarienė šou

Suaugusieji
20.00
vaikai
10.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: 12:30 val
 • Grąžinti: 18.30 val.
„Mega Safari“ („Jeep Safari“ – „Žvaigždžių stebėjimas“ – „Quad Cam“ – Rytų šou – „Beduinų vakarienė“). Ekskursija džipais iš Hurgados pasivažinėti keturračiais ir pasivažinėti kupranugariais, pasimėgauti gardžiu kepsniu, stebėti žvaigždes ir puikų rytietišką šou jūsų pramogoms. Keturratis Hurgada, safaris džipais, pasivažinėjimas kupranugariais, žvaigždžių žiūrėjimas ir vakarienė.

Kainos

Price per Person
 • 20.00 Price per Suaugusieji
 • 10.00 Price per vaikai

Į kainą įskaičiuota

 • Jeep Safari – keturkampis kupranugaris – Rytų šou – beduinų vakarienė
 • Pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi
 • Gaivieji gėrimai palapinėje

Į kainą neįskaičiuota

 • Patarimas

Pasiimti kartu

 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės
 • Tvarkingi batai
 • Galvos apdangalai

Maršrutas

Hurgados super mega safari

Aprašymas A:

Pasivažinėjimas keturračiais Hurgada 90 minučių, jodinėjimas kupranugariais ir šou vakarienė.

Iš viešbučio jus paims autobusas ir nuveš į keturračių stotį. Ten gausite išsamų įvadą ir suskirstysite į grupes. Iš ten 1 valanda kelio per dykumą iki beduinų kaimo. Ten iš pradžių maloniai pasitiks su arbata, tada aprodys kaimą ir pagal užsakymą pajodinėsite kupranugariais. Po įspūdingo saulėlydžio patiekiama vakarienė (dažniausiai nedideli mėsos suktinukai, ryžiai ir salotos) ir 2 šalti gėrimai vienam asmeniui (kola ir vanduo).

Aprašymas B:

Važiavimas keturračiu Hurgada 40 min. + 10 min. bagis, safaris džipu, jodinėjimas kupranugariais, žvaigždžių stebėjimas ir šou vakarienė.

Jus iš viešbučio paims džipas ir nuveš į keturračių stotį. Ten gausite išsamų įvadą ir suskirstysite į grupes. Iš ten vykstate 1 valandos kelione džipu per dykumą į beduinų kaimą. Mėgaukitės pasivažinėjimu keturračiais per užburiantį Hurgados dykumos kraštovaizdį ir tada stebėkite, kaip saulė leidžiasi virš kalnų – tai nuostabus vaizdas. Taip pat aplankysite beduinų kaimą. Tada jodinėkite ant kupranugario nugaros apie 5 minutes, o tada įsitaisysite prie gardžios kepsninės. Puikus rytietiškas šou jus pralinksmins

Žvaigždžių stebėjimas Po giedru žvaigždėtu dangumi: tada pats stebėkite žvaigždes per didelį teleskopą. Tada važiuokite atgal į Hurgadą ir pervežkite į užsakytą viešbutį. Šią ekskursiją galite užsisakyti skirtingu paros metu ir skirtingomis kainomis:

maždaug nuo 11 iki 18.30 val

Važiavimas keturračiais Hurgadoje, safaris džipais, jodinėjimas kupranugariais, žvaigždžių stebėjimas ir vakarienė šou.

mieli svečiai
Nerekomenduojama pirkti DVD ar nuotraukų keturračių safaryje ar kelionėse laivu, nes jų kokybė dažniausiai yra prasta, todėl jos nesiūlome. Tai tik įspėjimas, kad būtų išvengta skundo.

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Hurgadoje – grįžimo taškas jūsų viešbutis Hurgadoje

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau