Ekskursija iš el Skhonos į Kairą – žydų Kairas, koptų Kairas, Islamo Kairas

Suaugusieji
50.00
Malonus
30.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: Atvykus į uostą
 • Grąžinti:
Ekskursija iš el Skhona į Kairą – žydų Kairas, Koptų Kairas, Islamo Kairas, ekskursija Kaire aplankant Kabančią bažnyčią, Ben Ezros sinagogą, Ibn Tulun mečetę.

Kainos

Price per Person
 • 50.00 Price per Suaugusieji
 • 30.00 Price per Malonus

Į kainą įskaičiuota

 • Pervežimai autobusais su oro kondicionieriais
 • Įėjimas į visas nurodytas vietas
 • Lietuviškai kalbantis gidas
 • Pietauju

Į kainą neįskaičiuota

 • Gėrimai restorane
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės

Maršrutas

Ekskursija iš el Skhonos į Kairą – žydų Kairas, koptų Kairas, Islamo Kairas

Apibūdinimas:

Atvykus į El Sokhna uostą, vokiškai kalbantis gidas jus pasiims prie išėjimo iš laivo ir autobusu su oro kondicionieriumi važiuosite į Kairą maždaug 2 valandoms. Ten jus pasitiks mūsų vokiškai kalbantis gidas, kuris jus lydės visos kelionės metu. Tada aplankykite Senąjį Kairą, kur jus nustebins koptų bažnyčia ir muziejus (apsilankymas muziejuje yra neprivalomas) ir Šv. Sergijaus bažnyčia bei Ben Ezros sinagoga. Taip pat pateksite į Al Azhar mečetę. Koptų kvartale yra Amr Ibn el-As mečetė. Pastatyta 642 m., tai seniausia mečetė Egipte ir dėl savo paprastos konstrukcijos yra pavyzdys vėlesnių epochų pastatams. Tada aplankykite didžiausią Kairo turgų Khan el Khalili. Pasibaigus El Skhona ekskursijai į Kairą – žydų Kairas, Koptų Kairas, Islamo Kairas, būsite nuvežti atgal į viešbutį.

Kas atostogauja Ein El Sokhna uoste ar el Skhonoje Egipte ir neaplankė tokiose Kairo įžymybių kaip Gizos piramidės, Egipto muziejus, Kairo citadelė, koptų Kairas, Islamo Kairas ar faraoniškasis Kairas, kažko ypač pasigedo. Kelionė į Egiptą kainuoja vos 2 svarus, o tai reiškia, kad prieš piramides galite nufotografuoti gražias nuotraukas su savo artimaisiais. Ekskursijos iš Ein El Sokhna uosto arba el Skhona į Kairą vyksta įvairiomis transporto rūšimis. Pirmiausia dvi valandas trunkantis kelionė autobusu nuostabiais Egipto dykumos kraštovaizdžiais, o atvykus į Kairą jus pasitiks mūsų egiptologas Ahmedas Ali. Jis supažindins su Egipto istorija. Aplankysite piramides ir Sfinksą. Dar viena labai įdomi vieta – Egipto muziejus, kuriame jūsų laukia daugybė lankytinų Kairo vietų. Apsilankykite pas mus ir mes dvi dienas palydėsime po kvapą gniaužiančią šalį, kuri siūlo atrasti daugybę lobių. Jei taip pat mėgstate apsipirkti, Kairas siūlo tinkamas apsipirkimo galimybes. Nepraleiskite piramidžių garso ir šviesos šou. Susipažinsite su žmonėmis ir įdomia Egipto istorija. Mūsų vokiškai kalbantis gidas palydės jus į įdomią plaukimo kelionę Nilu. 6852 kilometrų ilgio (pagal plačiai paplitusią kitą informaciją 6671 km, Nilas yra ilgesnis už Amazonę) yra ilgiausia upė žemėje. Nuo Viktorijos ežero dar yra apie 5960 kilometrų upės maršruto, nuo Chartumo, kur Mėlynasis Nilas įteka į Baltąjį Nilą, apie 3090 kilometrų ir nuo Sudano/Egipto sienos iki santakos – apie 1510 kilometrų.

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau