Keturratis safaris 3 valandos per dykumą nuo Safagos uosto ar viešbučių

Suaugusieji
16.00
Malonus
10.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: 8 valanda
 • Grąžinti: 12 valanda
Keturratis safaris 3 valandos per dykumą nuo Safagos uosto ar viešbučių. Netgi su keturračiu „patirkite“ dykumos reljefą, pasijodinėkite kupranugariais ir aplankysite Beduienendorfą. Tikra pramoga ir nuotykiai!

Kainos

Price per Person
 • 16.00 Price per Suaugusieji
 • 10.00 Price per Malonus

Į kainą įskaičiuota

 • vairuojantis keturratį
 • Kaljanas ir arbata
 • Jodinėjimas kupranugariais

Į kainą neįskaičiuota

 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai
 • Pervežimo priemoka 5 eurai suaugusiam ir 3 eurai vaikui

Maršrutas

Iš viešbučio Soma įlankoje, Safagoje arba atvykus į Safagos uostą jus paims vokiškai kalbantis kelionių vadovas ir nuveš į keturračių surinkimo punktą. Ten išsirenkate savo keturratį ir nuvažiuojate pirmuosius ratus demarkuotoje vietoje. Važiuoti keturračiu paprasta! Visi keturračiai turi automatinę pavarų dėžę, todėl tereikia įsibėgėti ir stabdyti. Kai visi yra saugūs savo keturračiu, iškeliaukite į dykumą netoli Hurgados! Patirkite šį nuostabų nuotykių jausmą! Pavažiavę maždaug valandą per dykumą, pasieksite nedidelę beduinų stotelę, kurioje jūsų lauks šaliai būdinga stipri juodoji arbata. Jei norite, galite parūkyti vandens pypkę (shisha) arba pasivažinėti kupranugariais.

Tada keliaukite 40 kilometrų į netoliese esantį beduinų kaimą. Pirmiausia važiuokite 50 minučių keturračiu ir grįžkite į Safagos uostą arba viešbučius.

mieli svečiai
Nerekomenduojama pirkti DVD ar nuotraukų keturračių safaryje ar kelionėse laivu, nes jų kokybė dažniausiai yra prasta, todėl jos nesiūlome. Tai tik įspėjimas, kad būtų išvengta skundo.

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau