Sacharos parko safaris iš Safagos uosto arba viešbučių (safaris džipais, važiavimas keturračiu, jodinėjimas kupranugariais, šou, žvaigždžių stebėjimas ir beduinų vakarienė)

Suaugusieji
20.00
Malonus
10.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: 11.45 val.
 • Grąžinti: 18.45 val.
Patirkite dykumos tylą ir nepakartojamą žvaigždėtą dangų, kuriuo galima grožėtis tik šiame pusrutulyje, ir leiskite jam paskęsti. Susipažinkite su kasdieniu gyvenimu beduinų kaime. Pusvalandį važinėjant keturračiu dviračiu ir stebint žvaigždes bei galaktikas per kompiuterinį teleskopą, neturėtumėte to praleisti!

Kainos

Price per Person
 • 20.00 Price per Suaugusieji
 • 10.00 Price per Malonus

Į kainą įskaičiuota

 • vakarienė
 • Važiavimas keturračiu
 • Jodinėjimas kupranugariais ir žvaigždžių stebėjimas.

Į kainą neįskaičiuota

 • Patarimas
 • 7,5 euro pervedimo priemoka suaugusiajam ir 3 euro vaikui
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Pasiimti kartu

 • Fotoaparatas
 • Šilti drabužiai žiemą
 • Lengvi drabužiai vasarą
 • akiniai nuo saulės
 • Tvarkingi batai
 • Galvos apdangalai

Maršrutas

Kas vakare yra patyręs dykumą, stebina jos persekiojančia tyla ir užburiančiu žvaigždėtu dangumi, kuris ypač aiškus šioje namų sferoje. Ši ekskursija nuves jus per nevaisingą dykumą ir aplankysite beduinų kaimą. Kompiuteriu valdomu teleskopu jie rodomi vakar ir galaktikose. Jie taip pat gali pusvalandį vairuoti keturračius

Apie 12:00 val. Mūsų gidas paims jus iš viešbučio arba (iš Safagos uosto) ir 30 minučių džipu nuvažiuos iki Quad stoties dykumos viduryje.

Aprašymas A

Keturračių safagų uostas arba Somos įlanka 90 minučių, jodinėjimas kupranugariais ir rytietiškos vakarienės šou.

Safagoje arba Safagos uoste esančiame viešbutyje jus pasiims mūsų kelionės vadovas su džipu su oro kondicionieriumi ir nuvažiuosite į dykumą, kur galėsite pavalgyti ir atsigerti, apžvelgti dieną ir susitikti su beduinais. Patirkite įdomų pasivažinėjimą keturračiu, pasivažinėkite kupranugariu. Važiuokite džipu į beduinų kaimą ir stebėkite dykumos žmonių kasdienybę. Po saulėlydžio mėgaukitės gardžiu egiptietišku savitarnos stalu ir laukite rytietiško pramoginio šou.

Aprašymas B

Pasivažinėjimas keturračiais Safaga arba Safagos uoste 40 minučių + 10 minučių bagis, safaris džipais, pasivažinėjimas kupranugariais, žvaigždžių stebėjimas ir šou vakarienė.

Iš viešbučio Safagoje arba Safgos uoste būsite paimtas džipu ir nuvežtas į keturračių stotį. Ten gausite išsamų įvadą ir suskirstysite į grupes. Iš ten vykstate 1 valandos kelione džipu per dykumą į beduinų kaimą. Mėgaukitės pasivažinėjimu keturračiais per užburiantį Hurgados dykumos kraštovaizdį ir tada stebėkite, kaip saulė leidžiasi virš kalnų – tai nuostabus vaizdas. Taip pat aplankysite beduinų kaimą. Tada jodinėkite ant kupranugario nugaros apie 5 minutes, o tada įsitaisysite prie gardžios kepsninės. Puikus rytietiškas šou jus pralinksmins Žvaigždžių stebėjimas po giedru žvaigždėtu dangumi: tada stebėkite žvaigždes per didelį teleskopą. Taip pat galite fotografuoti per teleskopą. Tada važiuokite atgal į Makadi įlanką arba Sahl Hasheesh ir pervežkite į užsakytą viešbutį.Šią kelionę galima užsisakyti skirtingu paros metu ir skirtingomis kainomis: maždaug nuo 11 iki 18.30 val.

mieli svečiai
Nerekomenduojama pirkti DVD ar nuotraukų keturračių safaryje ar kelionėse laivu, nes jų kokybė dažniausiai yra prasta, todėl jos nesiūlome. Tai tik įspėjimas, kad būtų išvengta skundo.

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau