Ekskursija iš Hurgados į Kairą ir Aleksandriją 3 dienos autobusu

Suaugusieji
250.00
kind
130.00
Pasirinkite kelionės datą
Įveskite bendrą keliautojų skaičių
Išsiųsti prašmą
 • Paslauga išsinešti
 • Prieinamumas : Kasdien
 • Paimti: 4:30 val.
 • Grąžinti: 23:30 val.
Atostogų Hurgadoje metu mėgaukitės privačia ekskursija į Kairą ir Aleksandriją 3 dienas autobusu ir aplankykite Cheopso piramides, Chefreną, Sfinksą, Egipto nacionalinį muziejų, Bazar Khan El-Khalili, graikų-romėnų muziejų, Pompėjaus koloną, Romėnų amfiteatras ir Kom esch-Schukafa katakombos. Tada aplankykite Fort Kait Bey, kur, kaip teigiama, stovėjo garsusis Pharos švyturys ir garsioji Aleksandrijos biblioteka.

Kainos

Price per Person
 • 250.00 Price per Suaugusieji
 • 130.00 Price per kind

Į kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu Hurgada-Kairas-Aleksandrija-Hurgada
 • Visi įėjimo mokesčiai į lankytinas vietas
 • Nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais
 • Privatus vokiškai kalbantis gidas
 • Paprašius apsilankykite papiruso institute

Į kainą neįskaičiuota

 • Gėrimai restorane
 • Felluk važiuoti
 • Bet kokie programoje nepaminėti papildymai

Maršrutas

Aleksandrija 2 dienos ir Kairas 1 diena

Apibūdinimas:

Ši ekskursija suteikia galimybę pasigrožėti svarbiausiomis Kairo ir Aleksandrijos įžymybėmis; didžiausi Egipto miestai.

475 km ilgio kelionė autobusu nuves jus nuostabiu maršrutu palei Raudonosios jūros pakrantę ir per įspūdingą Rytų dykumą iki Kairo. Tai trunka apie 6 valandas.

В «Кайро» начинается «Сия дас программа с бесхитростным созданием мира»; Gizos piramidės ir Sfinksas.
Po pietų aplankykite Egipto nacionalinį muziejų – vieną įdomiausių Kairo lankytinų vietų. vėliau vyksta unikali ekskursija po miestą ir senamiestyje, ir šiuolaikinėje Kairo dalyje. Taip pat aplankysite Khan-el-Khalili turgų.
Отель Tada važiuokite į užsakytą viešbutį.
2 dieną ryte važiuokite į Aleksandriją – antrą pagal dydį Egipto miestą, įkurtą 331 m. pr. Chr. фон Александр дем Didysis buvo pastatytas. Po pietų aplankykite graikų-romėnų muziejų, Pompėjaus koloną, romėnų amfiteatrą ir Kom Esh-Shukafa katakombas. Po vakarienės turėsite galimybę pasivaikščioti garsiąja krantine.

3 dieną aplankysite Fort Kait Bey, kur, kaip teigiama, stovėjo garsusis Pharos švyturys. Tada aplankykite garsiąją Aleksandrijos biblioteką. Po pietų grįžimas į Hurgadą.

Įtrauktos paslaugos:

Kelionė autobusu Hurgada-Kairas-Aleksandrija-Hurgada

Apsilankymas Gizos piramides ir Sfinksą

Egipto muziejaus lankymas

Apsilankymas vienoje didžiausių Kairo mečečių

Ekskursija po senuosius ir šiuolaikinius Kairo rajonus

Lankymasis Khan El Kallili turguje

Graikų-romėnų muziejaus lankymas

Pompėjaus kolonos ir romėnų amfiteatro lankymas

Apsilankymas Kom Esh-Schukafa katakombose

Ekskursija po miestą per garsiąją Aleksandrijos krantinę

Aplankykite Kait Bey citadelę ir Aleksandrijos biblioteką

Nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais

Pilnas maitinimas (visi gėrimai išskirtiniai)

Privatus, vokiškai kalbantis gidas

Į kainą įskaičiuoti visi įėjimo į lankytinas vietas mokesčiai ir pervežimai

Jei pageidaujate, apsilankykite papiruso institute

Pasiimti kartu

Galiojantis pasas su viza

pusryčių paketas

fotoaparatas

Šilti drabužiai žiemą

Lengvi drabužiai vasarą

akiniai nuo saulės

Kairas 2 dienas ir Aleksandrija 1 dieną

1 diena: Kairas

Užsisakykite kelionių į Egiptą gidas jus paims iš viešbučio Hurgadoje 2 val. ryto, kad vyktumėte į labai įdomią ekskursiją į Kairą ir Aleksandriją, o vėliau autobusu su oro kondicionieriumi vyksite į Kairą. Atvykus į Kairą jus šiltai pasitiks mūsų kelionių vadovas. Pirmiausia aplankykite Egipto muziejų. Ekskursijos metu jūsų gidas mielai atsakys į visus jums rūpimus klausimus apie eksponatus. Tada pasimėgaukite autentiškais egiptietiškais pietumis ir aplankykite Alabastro mečetę – Kairo simbolį. vėliau vyksta unikali ekskursija po miestą ir senamiestyje, ir šiuolaikinėje Kairo dalyje. Taip pat aplankysite Khan-el-Khalili turgų. Po to važiuokite į užsakytą viešbutį, po registracijos turėsite laiko pailsėti ir pasiruošti ilgai nakvynei Kaire. Praleiskite vakarą kaip norite arba užsisakykite fantastišką garso ir šviesos šou prie piramidžių

2 dieną. Aleksandrija

Po pusryčių antrąją ekskursijos dalį pradėsite iš viešbučio. Po 3 valandų kelio automobiliu aplankysite žymiausias Aleksandrijos lankytinas vietas. Pirmiausia aplankykite Qaitbay citadelę, kurią XV amžiuje pastatė sultonas Kaitbėjus netoli senovinio Aleksandrijos švyturio. Po to turėsite galimybę pasigrožėti nuostabiais Montazah rūmais, kuriuose dera turkų ir Florencijos architektūros stiliai, taip pat keliauti į naujai pastatytą Aleksandrijos biblioteką. Galiausiai aplankykite romėnų bažnyčios šventorių, kurio katakombos iškaltos uoloje. Ekskursijos pabaigoje būsite pervežti į užsakytą viešbutį Kaire.

3 diena: Kairas

Kitą rytą devintą valandą būsite paimtas iš viešbučio ir važiuosite tiesiai į garsiąsias piramides ir Sfinksą. Skirkite tris valandas ir pasigrožėkite šiais fantastiškais ir tūkstančius metų senumo pastatais. Vėliau važiuokite link Sakaros, kur jūsų laukia skanūs pietūs. Po to aplankykite Sakaros laiptinę piramidę.

Susitikimo vieta: jūsų viešbutis Hurgadoje – grįžimo taškas jūsų viešbutis Hurgadoje

Reviews (0 Reviews)

Kaip rezervuojate?

Kaip galite užsisakyti? Jūsų klausimai / rūpesčiai mums labai svarbūs. Todėl skubiais klausimais galite susisiekti ir telefonu mobiliuoju numeriu 00201000835673 (galimos ir WhatsApp bei Viber žinutės) "beveik" 24 valandas arba tiesioginiu paštu info@book-tour-egypt.com .... Užpildykite duomenis puslapyje „Užsakyti dabar“, atsiųskite mums el. laišką arba skambinkite numeriu 00201000835673. Tada susitarsime dėl tinkamo susitikimo su mūsų kelionių vadovu jūsų viešbutyje. Atvykus jis jus pasitiks ir suteiks papildomos informacijos apie jūsų užsakytą ekskursiją, atsakys į jūsų klausimus i... ...Skaityti toliau

kaip mokate?

Galite pervesti visą sumą arba užstatą per savo banką į mūsų sąskaitą arba sumokėti grynaisiais Egipte vietoje. Kai atvyksite į Egiptą, mūsų gidas aplankys jus viešbutyje, paims pinigus arba likutį ir duos kvitą. Siūlome penkis variantus: - Visą sumą arba indėlį galite pervesti į mūsų sąskaitą per savo banką - Visos sumos arba dalies sumos pervedimas kaip indėlis Mokėjimas per PayPal (galbūt susijęs su mokesčiais) Atsiskaitymas mūsų darbuotojui oro uoste grynais Už smulkesnes ekskursijas (safarius, nardymo ekskursijas) dažniausiai atsiskaitoma ekskursijos dieną (ypač jei užsakymas atliktas iš... ...Skaityti toliau